jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۳۸۳۱۷   ۱۶ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

حجت‌الاسلام سید حسن خمینی گفت: امام بیان درد جامعه خودش بوده است. ما در تاریخ آخوند و مرجع زیاد داشتیم اما هیچ‌کدام امام نشدند.

به گزارش مهر، وی در برنامه زنده تلویزیونی نگاه یک در خصوص راز حضور پرشور مردم در مراسم ارتحال امام(ره) اظهار کرد: این‌که امام مورد اقبال مردم قرار گرفته به این دلیل بود که امام کلید درد جامعه خود بوده است. نسخه حل مشکلات جامعه آن روز بوده است. وی افزود: امام برای مردم آن روزگار یک دارویی است که به کام یک بیمار ریخته شده است؛ واقعا جامعه آن روز از بنگلادش تا شمال آفریقا در سیمای این مرد مشکل‌گشایی را می‌دیده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر