jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۳۷۸۹۲   ۱۳ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۲:۰۰

هافبک دفاعی استقلال با پزشکان تیم‌ملی در ارتباط بود.

امید ابراهیمی می‌دانست به تیم‌ملی دعوت نمی‌شود!

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از خبرآنلاین ، امید ابراهیمی هافبک دفاعی استقلال در لیست جدید کارلوس کی روش جایی ندارد. او به این دلیل از تیم ملی خط خورد که مصدوم است. بعضی از رسانه ها با ابهام در این باره نوشتند و تاکید داشتند کی روش به دلایلی مبهم روی نام این بازیکن خط قرمز کشیده است ولی این ماجرا اصلا برای خود امید عجیب نبوده است. ابراهیمی اردوی اتریش را مثل اکثر بازیکنان از دست داد چراکه باید در کنار استقلال می ماند. اگر قرار بود او از ابتدای اردوی اتریش حضور داشته باشد، کی روش با وجود مصدومیت دعوتش می کرد ولی حالا که بعد از بازی مونته نگرو تنها 5 جلسه تمرینی تا بازی ازبکستان باقی خواهد ماند، کارلوس دلیلی برای دعوتش نمی دید.

ابراهیمی این روزها همچنان در عضله زیر شکم و بالای کشاله خود احساس درد می کند و به همین دلیل نه می تواند شوت بزند و نه پاس بلند بدهد. او حتی نمی تواند در درگیری های وسط زمین حضور مثمرثمر داشته باشد. به همین دلیل کی روش ترجیح داد به او استراحت دهد. پزشکان تیم ملی هم در این مدت با امید در ارتباط بوده اند و در واقع خود امید می دانسته به دلیل شرایطی که دارد، دعوت نمی شود. کی روش همچنان روی این بازی نظر دارد و احتمالا در اردوهای بعدی و پس از مداوای کامل این بازیکن، او را به اردوی ایران دعوت می کند. ابراهیمی هم امیدوار است هر چه زودتر بتواند به شرایط ایده آل بازگردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها