jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۳۷۵۹۴ ۱۳ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

بدهی سه میلیاردی هندبال در داخل و چند ده هزار دلاری به کنفدراسیون آسیا کار را برای محمدرضا رحیمی، رئیس پرسابقه هندبال ایران تنگ کرده است طوری که اطرافیانش از غیبت او در فدراسیون هندبال و استعفایش خبر دادند.

محمدرضا رجبی، دبیر فدراسیون هندبال درباره شایعه استعفای رحیمی گفت: مشکلات هندبال این روزها به اوج خود رسیده است، اما با این حال رحیمی تا اندازه‌ای شرایط را بهبود بخشیده و هیچ‌وقت هم حرفی از استعفا نزده است. وی در سفر بوده و به همین علت در فدراسیون حاضر نشده است.

وی درباره بدهی‌های بین‌المللی این فدراسیون گفت: متاسفانه از سال 90 هیچ بدهی در فدراسیون تسویه نشده است و محبوریم که آنها را پرداخت کنیم وگرنه تعلیق می‌شویم. ما در چهار مورد مجبور به پرداخت جریمه نقدی به فدراسیون آسیایی شدیم که فقط در یک مورد آن هم با رایزنی بخشودگی خوردیم. طبیعی است بقیه بدهی‌ها باید بموقع پرداخت شود تا هندبال ایران تعلیق نشود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر