jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۳۶۸۴۸   ۱۰ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

اعضای باندی که با جعل سند، قصد فروش ملکی خالی از سکنه را به قیمت 11 میلیارد تومان داشتند از سوی پلیس اصفهان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی اصفهان گفت: با اطلاع پلیس از فعالیت باندی در زمینه جعل سند برای املاک خالی از سکنه و کلاهبرداری از طریق فروش آنها، تیمی ویژه از اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری،تحقیقات خود را آغاز کرد و متوجه شد اعضای باند که مهارت بالایی در جعل سند دارند، با پرسه زنی در مناطق بالای شهر اقدام به شناسایی املاک گران‌قیمت خالی از سکنه کرده و با اطمینان از عدم مراجعه طولانی مدت صاحبان ملک، برای آن سند جعلی تهیه و از این طریق آن را به فروش می‌رساندند. سردار عبدالرضا آقاخانی به دستگیری هر سه عضو باند هنگام معامله ملکی به ارزش 11 میلیارد تومان اشاره کرد و افزود: متهمان در بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کردند و پرونده‌شان تحویل مراجع قضایی شد. همچنین صاحبان اصلی ملک که از کلاهبرداری بی‌خبر بودند، شناسایی شدند و در جریان ماجرا قرار گرفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر