jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۳۴۵۱۲   ۰۴ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فرشید اسماعیلی، بازیکن جوان استقلال در بازی العین از زمین بازی اخراج شد. او در دقیقه 85 به خاطر اشتباه آشکار داور کارت قرمز گرفت و بازی برگشت دو تیم را از دست داد.

با وجود اشتباه بزرگ داور، منصوریان از فرشید اسماعیلی ناراحت بود و ناراحتی خود را هم به این بازیکن منتقل کرد. منصوریان اعتقاد داشت فرشید اسماعیلی نباید پس از خطای بازیکن العین از زمین بلند می‌شد و به سمت او می‌رفت تا بهانه دست آنها بدهد و داور اخراجش کند. اسماعیلی درباره آن لحظات و عصبانیتش توضیح می‌دهد: «مشکلی با خطا نداشتم. بازیکن العین رفتار ناجوانمردانه‌ای داشت. وقتی به زمین افتادم، او با کف استوکش به سرم کوبید که واقعا درد شدیدی احساس کردم و این مساله باعث شد عصبانی شوم.» ولی اسماعیلی بازیکن با اخلاقی است که معمولا چنین کارهایی نمی‌کند و گویا همین مساله باعث ناراحتی سرمربی استقلال شده است. فرشید هم به همین دلیل از کادر فنی استقلال و همبازیانش و هواداران عذرخواهی کرد. منصوریان معتقد بود اسماعیلی بی‌تجربگی کرده است. او دیگر به این جوان بازی نمی‌دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر