jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۸۹۳۰ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مسابقات والیبال جوانان زیر 23 سال آسیا با قهرمانی بازیکنان شایسته ایران خاتمه پیدا کرد. بازیکنان ایران که زیر نظر سیچلو هدایت می‌شدند، در این دیدار تیم ملی زیر 23 سال ژاپن را در 3 ست پیاپی (27 بر26،25بر25،24 بر20)شکست دادند و قهرمان شدند.

در دیدار رده‌بندی هم چین‌تایپه توانست تایلند را شکست داده و سوم شود. مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا در سالن حسین رضازاده شهر اردبیل برگزار می‌شد و مردم خونگرم و فهیم اردبیل در هیچ یک از دیدارهای تیم ایران بازیکنان کشورشان را تنها نگذاشتند. دیروز مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش دیدار فینال را از نزدیک دیدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر