jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۸۳۸۸ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

امید جهانبخش، بازیکن جوان صبای قم که فصل درخشانی را در این تیم سپری کرد، با پیشنهاد سرخابی‌های پایتخت مواجه شده است.

صبای قم در حالی به لیگ دسته اول سقوط کرد که 19بازیکن این تیم قراردادشان به پایان رسیده و باشگاه با چالش جدی مواجه است. یکی از این بازیکنان امید جهانبخش است. او درباره شرایط خودش برای فصل آینده و این‌که گفته می‌شود از پرسپولیس و استقلال پیشنهاد دارد به تسنیم گفت: من این مسائل را به مدیربرنامه‌هایم سپرده‌ام و در نهایت یک تصمیم خوب خواهد گرفت. من از چند تیم از جمله پرسپولیس و استقلال پیشنهاد دارم و امیدوارم در نهایت یک تصمیم درست بگیرم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر