jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۶۳۸۰ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فریتز: کار کردن با الکساندر نوری فوق‌العاده است

میزگردی برای تحسین سرمربی ایرانی برمن

نتایج رویایی وردربرمن با هدایت سرمربی ایرانی در 11 هفته گذشته باعث شد تا تیم در ورطه سقوط آلمان در فاصله چند هفته تا انتهای فصل به یکی از مدعیان کسب سهمیه یورولیگ تبدیل شود و در کنار آن تمام رکوردهای خود در تاریخ بوندس لیگا را نیز جا به جا کند.

همین بهانه‌ای شد تا یکی از شبکه‌های تلویزیونی شهر برمن در میزگردی با حضور کارشناسان و چهره‌های سرشناس باشگاه به بررسی دلایل این پیشرفت بپردازد که در بین حاضران در این برنامه کلمنس فریتز کاپیتان 36 ساله برمن‌ها نیز حضور داشت، بازیکنی که یک سال کوچک‌تر از آلکساندر نوری سرمربی ایرانی است.

فریتز در بخشی از صحبت‌هایش در خصوص تحول ایجاد شده در باشگاه برمن و ثبت رکوردهای عجیب به نقش سرمربی ایرانی اشاره و مدعی شد حضور او از نظر انگیزشی تاثیر فراوانی روی بازیکنان داشت. او در خصوص نوری گفت: «واقعا صحبت‌های او در روزهای بحرانی از نظر روحی روانی تیم را متحول کرد حتی در آن روزهایی که ما شکست‌های متوالی را تجربه می‌کردیم ناامیدی در چهره و صحبت‌های آلکساندر دیده نمی‌شد و همین برای ما نقطه عطفی بزرگ بود تا به توانایی‌های تیم ایمان بیاوریم.»

این چهره محبوب و از جمله بازمانده‌های نسل طلایی برمن زیرنظر توماس شاف در ادامه صحبت‌های خود تصریح کرد: «کار با آلکساندر نوری برای من تجربه فوق‌العاده‌ای بود چون به چشم دیدم کارهای روانی و حس‌انگیز شب او چه جادویی در تیم ایجاد کرد. مردی آرام اما جدی در کار که برای رسیدن به اهدافش هیچ گاه قدم عقب نمی‌گذارد.»

فریتز در بخش پایانی صحبت‌هایش با تاکید بر این که تمدید قرارداد و حفظ آلکساندر نوری روی نیمکت کمترین پاداش برای زحمات او در ماه‌های گذشته است صراحتا از این مربی ایرانی حمایت کرد تا موضوع تمدید قرارداد الکساندر وارد فاز دیگری شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر