jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۲۰۹۰۰   ۲۹ فروردين ۱۳۹۶  |  ۱۵:۰۰

برادرکشی به خاطر انتقام مرگ پسر

عامل جنایت خیابان ستارخان دستگیر شد

مرد میانسال که برادرش را در اعتیاد و مرگ پسرش مقصر می‌دانست، او را با ضربات چاقو در خیابان ستارخان به قتل رساند.

عامل جنایت خیابان ستارخان دستگیر شد

به گزارش جام جم آنلاین از پلیس آگاهی تهران بزرگ، ساعت یک بامداد ۱۸ فروردین وقوع یک قتل در منطقه ستارخان – خیابان سازمان آب به کلانتری ۱۱۸ ستارخان اعلام شد.

با حضور مأمورین و انجام بررسی های اولیه مشخص شد فردی ۳۰ ساله بنام غلامرضا بر اثر اصابت ضربات چاقو به ناحیه قفسه سینه، در مقابل منزلش به قتل رسیده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با حضور در محل ارتکاب جنایت به تحقیق از خانواده مقتول پرداختند.در همان مراحل اولیه، فرزند مقتول به کارآگاهان عنوان داشت که عمویش بنام علی ۴۰ ساله را در حین فرار ازمقابل منزلشان مشاهده کرده است.

وی افزود: داخل خانه بودم که ناگهان صدای درگیری را ازبیرون خانه شنیدم؛ زمانیکه پایین آمدم، عمو علی را دیدم که در حال دور شدن از آنجا بود. او به سرعت سوار ماشین بنز خود شد و از محل فرار کرد.با دیدن بدن خون آلود پدرم که روی زمین افتاده بود به کمکش رفتم اما او فوت کرده بود.

با آغاز تحقیقات برای دستگیری علی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که علی و همسرش به صورت جداگانه از هم زندگی می کنند دارای سه فرزند هستند که دو فرزندشان نزد مادرشان و فرزند بزرگشان پسر ۱۵ ساله نیز نزد پدر خود زندگی می کند اما سال گذشته فوت کرده است. خود علی نیز بنا بر اظهارات اعضای خانواده اش به مصرف مواد روانگردان اعتیاد دارد.

در ادامه تحقیقات، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که متهم بواسطه شرایط مناسب مالی و زندگی جداگانه از همسرش، دارای خانه ی مجردی در محدوده اتوبان آزادگان – شهرک آفتاب است که نهایتا با شناسایی این محل، او صبح دیروز دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

متهم در همان اعترافات اولیه صراحتا به ارتکاب جنایت اعتراف و مدعی شد: برادرم باعث شد تا پسرم به مصرف مواد مخدر اعتیاد پیدا کند و به همین علت پسرم فوت کرد. پس از آن تصمیم گرفتم تا انتقام مرگ پسرم را از برادرم بگیرم و به همین علت در شب حادثه به در خانه اش رفته و زمانی که وی قصد ورود به خانه اش را داشت، به سراغش رفتم؛ ابتدا با او شروع به صحبت کردم و زمانیکه با او درگیر شدم، با چاقویی که از قبل تهیه کرده بودم چند ضربه به او زده و بلافاصله با ماشین شخصی ام از محل فرار کردم.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر