پدری بدن دخترش را مانند سگ هار گاز گرفت + عکس

شبکه های اجتماعی وشاهدان، خبری فجیع درباره شکنجه دو دختربچه عراقی توسط پدرشان منتشر کرده اند.
کد خبر: ۱۰۱۸۵۸۲
پدری بدن دخترش را مانند سگ هار گاز گرفت + عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از شبکه خبری العالم، محمد از اعضای کادر پزشکی دربیمارستان الصدر که این دو کودک درآن جا بستری هستند، دراین باره گفت: گویی تقدیر این بوده است که این دختربچه ها در کنار پدری بی رحم زندگی کنند که هیچ بویی از انسانیت نبرده است.

وی افزود: رفتار این پدر با دختران 4 و 6 ساله اش بسیار فجیع بوده و وحشی گری او درنوع برخوردش با دخترانش از حیوانات هم فراتر رفته است.

براساس این گزارش، این دختربچه ها در منطقه میسان دراستان نجف زندگی می کنند و پدرشان تصمیم گرفته که آن ها را حبس کرده وبا وحشی گری مطلق، مجازات کند.

این مرد درحالی به شکنجه و آزار کودکانش پرداخته که دست و پای مادر آن ها را بسته است.

این پدر به شدت دخترانش را کتک زده و شدت کتک زدن به حدی بوده که موجب شکستگی درساق پای یکی از آن ها و ایجاد خراش بر روی بدن آن ها شده است.

این پدر بی رحم درعین حال با دندان هایش، بدن دختر دیگرش را مانند سگ هار گاز گرفته است.

مقداد الموسوی مسئول اطلاع رسانی پلیس نجف به رسانه های محلی گفت که این دو کودک درحال حاضر در بیمارستان الصدر درنجف بستری هستند و حال عمومی آنان خوب است.

وی اظهار داشت که پدر جانی آنان به نام مالک کاظم در گذشته دارای مشکلات روانی بوده است.

الموسوی گفت که همسر این مرد، موضوع را به عنوان یک پرونده خشونت خانوادگی مطرح کرده و معلوم شده است که پدر این کودکان درگذشته نیز سابقه خشونت دارد و درحالا حاضر از سوی دستگاه های ذیربط تحت تعقیب قرار دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۶
نرم افزار موبایل
-
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
۰
۰
واقعا سگ بوده
نرم افزار موبایل
-
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
۰
۰
وحشیا
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
۰
۰
كدام حیوان با فرزند خودش اینگونه رفتار می كند، كه نوشته اید، " وحشی گری او در نوع برخوردش با دخترانش از حیوانات هم فراتر رفته ". انسان در طول دوران، ثابت كرده است كه اینگونه اعمال فقط از دست او بر میاید... تاسف...
نرم افزار موبایل
-
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
۰
۰
همین حوادثی كه درایران اتفاق میفته ومیخوانیم بقدركافی اعصابمان خراب میشه حالا بایدغصه خارجی هارابخوریم
ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۵
۰
۰
چرا اینگونه آدمها را با حیوانات مقایسه می كنید ، كدام حیوان را سراغ دارید كه با بچه های خود رفتار خشنی داشته باشد . حیوانات فرزندان خود را خوب تربیت می كنند به آنها خشونت نمی آموزند در آموزش فرزندان خود نهایت دقت و مهربانی را رعایت می كنند تا به سن جدایی برسند در این زمان است كه آنها را از آشیانه بیرون می كنند در واقع وقتی اطمینان پیدا كردند كه فرزندانش می تواند از خودش مواظبت كرده و غذا تهیه كند اقدام به بیرون كردن فرزند از آشیانه می كنند. متاسفانه آدمها گاهی رذالت را به جایی می رسانند كه كودكان خود را مورد آزار و ازیت قرار می دهند حتی برخی از آدمها فرزندان خود را بیتربیت و خشن و نادرست بار می آورند. بنابراین آدمهای بد و خشن را هیچگاه با حیوانات مقایسه نكنید.
نرم افزار موبایل
-
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
۰
۰
مرتضی...لطفا اینگونه افراد را انسان تلفظ نكنید

نیازمندی ها