jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۱۵۷۷۲ ۱۶ فروردين ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

«امیر بی‌گزند» به خوانندگی محسن چاوشی، بر اساس اعلام سایت فروش و دانلود قانونی آثار موسیقیایی «بیپ تونز»، پرفروش‌ترین آلبوم موسیقی سال 1395 در فضای مجازی بوده است.

به گزارش ایرنا، بعد از آلبوم موسیقی «امیر بی‌گزندِ» محسن چاوشی، آلبوم‌های «طریق عشق» اثر محمدرضا شجریان و پرویز مشکاتیان، «سی‌سالگی» با صدای احسان خواجه امیری، «گذر اردیبهشت» اثر گروه «دال» و «گفتم نرو» از محمد علیزاده پرفروش‌ترین آلبوم‌های سایت «بیپ تونز» در سال 95 بوده است. پس از این پنج اثر نیز آلبوم‌های «ناگفته» از حافظ ناظری، «دوباره عشق» با صدای حامد همایون، «آینه قدی» اثر مهدی یراحی، «منشور» از کاوه یغمایی و «رویای بی‌تکرار» اثر علی زندوکیلی به ترتیب در فهرست پرفروش ترین آلبوم‌های موسیقی سایت «بیپ تونزbeeptunes.com » در سال 1395 قرار گرفته‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر