jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۱۰۱۴۷۷۵   ۱۳ فروردين ۱۳۹۶  |  ۱۷:۰۷

دو کاراته کای کشورمان در دیدار نهایی رقابتهای کاراته وان امارات حریفان روسی و یونانی خود را شکست داده و به مدال طلا دست پیدا کردند.

سعید علیپور و فاطمه چالاکی طلایی شدند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، سعید علیپور کاراته کای کشورمان که روز گذشته با برتری مقابل حریفانی از امارات، الجزایر، لوکزامبورگ، کامرون روسیه و عربستان به دیدار نهایی راه پیدا کرده بود در دیدار نهایی برابر «کستوس دیونسیوس» از یونان به برتری یک بر صفر دست یافت و به نشان طلای این وزن دست پیدا کرد.

فاطمه چالاکی دیگر نماینده ایران در دیدارهای نهایی، برای کسب مدال طلای وزن ۵۵- کیلوگرم «والریا فیناشکبا» از روسیه را 2 بر صفر شکست داد و دومین طلای تیم کشورمان در این دوره از رقابتها را به خود اختصاص داد. وی با برتری مقابل ماکائو، چین تایپه، ترکیه، اندونزی و زهره برزگر از کشورمان به دیدار نهایی راه پیدا کره بود.

پیش از علیپور و چالاکی، امیرمهدیزاده در وزن ۶۰- کیلوگرم، نگین باقری و ابوالفضل شهرجردی در کاتای انفرادی و تیم دانشگاه آزاد با ترکیب روشنی، ساجدی فر و تدین در کاتای تیم موفق به کسب چهار مدال برنز برای تیم ملی کشورمان شده بودند.

مرحله سوم لیگ جهانی کاراته موسوم به کاراته وان با حضور ۸۹۲ کاراته کا از ۷۷ کشور روز جمعه در امارات آغاز و عصر امروز به پایان می رسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر