jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۱۲۸۹۶ ۲۸ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

با گذشت دو روز از اکران عمومی فیلم‌های نوروزی، فیلم‌های کمدی با اقبال بهتری از سوی مردم روبه‌رو شدند.

از روز چهارشنبه (25 اسفند) و با اکران فیلم‌های جدید، فیلم‌های سینمایی نوروز 96 رقابت خود را آغاز کردند که طی آمار به دست آمده در روزهای پنجشنبه و جمعه، فیلم‌های «گشت2» ساخته سعید سهیلی و «ماجرای نیمروز» ساخته محمدحسین مهدویان با اقبال بهتری از سوی مردم مواجه شدند.

مختاری (مدیر پخش هدایت فیلم) درباره فروش فیلم‌های این دفتر، گفت: «گشت 2» ظرف روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در تهران 260 میلیون تومان فروخت و در شهرستان به فروش 60 میلیون تومان رسید و کل فروش این فیلم ظرف دو روز 320 میلیون تومان است. این فیلم تنها در سه یا چهار شهرستان به نمایش درآمده و از شنبه (28 اسفند) تعداد سینماهای شهرستان این فیلم افزایش خواهد یافت. او درباره فروش فیلم «خوب، بد، جلف» گفت: این فیلم در تهران به فروش سه میلیارد و 530 میلیون تومانی و در شهرستان به فروش دو میلیارد و 180 میلیون تومانی دست یافت و در کل به فروش پنج میلیارد و 710 میلیون تومان رسید.

حبیب اسماعیلی (مدیرعامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود) درباره فروش «سه بیگانه» گفت: این فیلم 28 سالن در تهران و 35 سالن در شهرستان در اختیار دارد و تاکنون به فروش 330 میلیون تومان دست یافته است. علی سرتیپی، مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم‌های این دفتر توضیح داد: هم‌اکنون فیلم سینمایی «آباجان» 14 سالن سینمایی در اختیار دارد و به فروش 37 میلیون طی دو روز دست پیدا کرده و فیلم «یک روز بخصوص» هم 17 سالن سینما در اختیار دارد و در دو روز به فروش 34 میلیونی رسیده، ضمن این‌که فیلم‌های ما هنوز در شهرستان‌ها به نمایش درنیامده است./ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر