زن میانسال که با همدستی مرد موردعلاقه‌اش توطئه مرگباری را برای شوهرش به اجرا گذاشته بود، همراه همدستش بازداشت شد.
کد خبر: ۱۰۰۸۹۲۳
سناریوی خیانت برای قتل همسر

به گزارش جام‌جم، ظهر دهم دی امسال کارگری افغان با پلیس شهریار تماس گرفت و از کشف جسد مردی در یکی از کوچه‌باغ‌های آنجا خبر داد.

ماموران با حضور در کوچه‌باغ، جسد مردی میانسال را داخل کیسه‌ای پلاستیکی پیدا کردند که بر اثر ضربه‌هایی به سرش فوت کرده بود.

با گزارش کشف این جسد به قاضی مهدی سلیمانی، کشیک قتل دادسرای شهریار، او همراه تیمی از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی ویژه غرب استان تهران و تیم بررسی صحنه جرم در محل مورد نظر حاضر شدند.

بررسی‌ها نشان می‌داد چند روزی از مرگ او می‌گذرد و از مکان دیگری به آنجا منتقل شده است.

جسد مرد میانسال به عنوان مجهول‌الهویه به پزشکی قانونی منتقل شد. همزمان با تشکیل پرونده قضایی در شعبه دوم دادسرای شهریار، کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی ویژه غرب استان تهران برای یافتن هویت مقتول به بررسی پرونده‌های افراد گمشده در پلیس آگاهی پرداختند که بی‌نتیجه ماند.

در این مرحله به استعلام از دیگر اداره‌های پلیس پرداخته و متوجه شدند مشخصات مقتول با مردی 45 ساله شباهت دارد که خانواده‌اش 6 دی امسال گم شدن او را به پلیس آگاهی شهرستان قدس اطلاع داده‌اند.

با تائید هویت مقتول، همسرش به پلیس آگاهی ویژه غرب استان تهران منتقل شد و به افسر تحقیق گفت: یک روز قبل از ناپدید شدن شوهرم، من و مادرم به خانه خواهرم در تاکستان قزوین رفته بودیم و شب را آنجا ماندیم. روز بعد دخترم با من تماس گرفت و خبر داد پدرش گم شده و من هم به خانه بازگشتم و موضوع را به پلیس خبر دادیم.

با گذشت دو ماه از این جنایت، کارآگاهان سرنخ‌هایی به دست آوردند که نشان می‌داد همسر مقتول در جنایت نقش دارد. او روزهای پایانی هفته گذشته با دستور قضایی بازداشت و در تحقیقات منکر جنایت شد، اما سرانجام اعتراف کرد.

متهم زن به افسر تحقیق گفت: مدتی بود که من و شوهرم با هم اختلاف داشتیم و او حاضر نبود جدا شویم. پسرم پیش از سربازی در یک مغازه تاسیساتی با مردی کار می‌کرد. در جریان رفت و آمد به آنجا و غذا بردن برای پسرم ارتباطم با صاحبکارش شکل گرفت. متوجه شدم او نیز با همسرش اختلاف دارد و حتی همسرش مهریه خود را به اجرا گذاشته است. به هم علاقه‌مند شدیم و تصمیم داشتیم بعد از جدایی از همسرانمان با هم ازدواج کنیم، اما شوهرم سد راهمان بود.

وی ادامه داد: نقشه قتل را من طراحی کردم و مرد موردعلاقه‌ام آن را اجرا کرد. این مرد روز جنایت من و مادرم را به خانه خواهرم برد. بعد خودش بازگشت. زمانی که شوهرم را کشت، از من خواست بازگردم. حتی محل رها کردن جسد شوهرم را به من نشان داد. بعد هم کیف شوهرم را به من داد. من هم با صحنه‌سازی ادعا کردم شوهرم گم‌شده است.

با اعتراف تکان‌دهنده این زن، عامل جنایت هم بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد و به افسر تحقیق گفت: شب جنایت با مقتول تماس گرفتم و به دروغ وانمود کردم به باغی برای کار بیاید. با این ترفند او را برای کار به آن باغ کشاندم. هنوز دقایقی از حضورمان نگذشته بود که با برداشتن چکش به او حمله کرده و با زدن ضربه‌هایی به سرش او را کشتم.

وی افزود: سیمکارتش را شکسته و دور انداختم. جسد را داخل کیسه پلاستیکی گذاشته و چند محله پایین‌تر از محل جنایت رها کردم. همسر مقتول که آمد جسد را به او نشان دادم و کیف پول شوهرش را تحویلش دادم. قرار بود بعد از چند ماه با هم ازدواج کنیم و از شهرمان برویم که جنایت لو رفت و هردو بازداشت شدیم.

عامل جنایت و همسر مقتول با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند تا بزودی صحنه جنایت را بازسازی کنند.

معصومه ملکی - حوادث

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱۳
m
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۹ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
۰
۰
وقتی زن حق طلاق نداشته باشه خوب معلومه شوهرشو میكشه
A
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۱ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
دل پری داریا
رحیمی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۰ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
۰
۰
به كجا چنین شتابان؟
واقعا متاسفم برای این جامعه!
سبلان
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۵ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
۰
۰
خدا لعنت كنه هرچی مرد و زن خیانت كارو . . .
كاری
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۹ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
۰
۰
واقعا هردو مشكل روانی دارن. باید تو بیمارستان بستری بشن آخه مگه میشه به این راحتی آدم كشت ؟
شیدا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۶ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
۰
۰
خاك دوعالم توسرت زنیكه هرزه.سزای خیانت مرگه.
اردلان
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۰ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
۰
۰
همیشه پای یك زن درمیان است
آمنه
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۱ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
۰
۰
باز هم خیانت و پشت بند آن جنایت.چرا اینقدر خانم های متاهل به شوهرانشان خیانت میكنند به خدا قیامت و آخرتی هم در پیش داریم .
به كجا داریم میریم
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۱ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
۰
۰
داریم به كجا می ریم خدا داند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۶ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
۰
۰
چقدر حماقت چرا؟ این بی اخلاقیها از كجا چرا افراد به عاقبت كار فكر نمی كنند از این مدل حوادث بارها تكرار شده و زود هم كشف میشود حتی پس از سالها كشف شده كاراگاهان خوب بلدن
هادی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۵ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
۰
۰
خدا عاقبت همه مان را به خیر كند...الهی امین
سحر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۱ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۵
۰
۰
اینا همش دروغه
علیرضاافروزی
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۹ - ۱۴ فروردين ۱۳۹۶
۰
۰
من پسر مقتول هستم خب كه چی

نیازمندی ها