jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۰۸۲۰۱   ۱۴ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۵:۰۰

بسیج مردمی عراق ده ها تروریست داعشی را در جنوب غرب شهر موصل به هلاکت رساند.

حلقه محاصره داعش در موصل تنگ تر شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از العالم،منبعی در بسیج مردمی امروز شنبه اعلام کرد : تیپ های 5 و 10 سازمان بدر با حملۀ موشکی به مواضع داعش در منطقه القیروان و حومۀ شهر البعاج بیش از 30 تروریست داعشی را به هلاکت رساند و 5 خودروی آنها را منهدم کرد.

بر اساس این گزارش، بسیج مردمی با حملات موشکی خود درپی منع تروریست ها از باز کردن مسیرهایی برای خود به سوی مرزهای سوریه، و جلوگیری از دست یابی آنها به کمک های لجستیکی و تسلیحاتی است.

منبع مذکور اعلام کرد : داعش در غرب و جنوب غرب موصل تحت محاصرۀ شدید است و پیوسته به مواضع بسیج مردمی حمله می کند تا کمک های لجستیکی از این مواضع سرقت کند.

این منبع افزود : دوربین های حرارتی نشان می دهد که تروریست های داعشی در برخی از مراکز امنیتی متروکه به دنبال مواد غذایی هستند زیرا از لحاظ تدارکاتی با مشکل جدی مواجه هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر