jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۰۸۲۰۱   ۱۴ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۵:۰۰

بسیج مردمی عراق ده ها تروریست داعشی را در جنوب غرب شهر موصل به هلاکت رساند.

حلقه محاصره داعش در موصل تنگ تر شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از العالم،منبعی در بسیج مردمی امروز شنبه اعلام کرد : تیپ های 5 و 10 سازمان بدر با حملۀ موشکی به مواضع داعش در منطقه القیروان و حومۀ شهر البعاج بیش از 30 تروریست داعشی را به هلاکت رساند و 5 خودروی آنها را منهدم کرد.

بر اساس این گزارش، بسیج مردمی با حملات موشکی خود درپی منع تروریست ها از باز کردن مسیرهایی برای خود به سوی مرزهای سوریه، و جلوگیری از دست یابی آنها به کمک های لجستیکی و تسلیحاتی است.

منبع مذکور اعلام کرد : داعش در غرب و جنوب غرب موصل تحت محاصرۀ شدید است و پیوسته به مواضع بسیج مردمی حمله می کند تا کمک های لجستیکی از این مواضع سرقت کند.

این منبع افزود : دوربین های حرارتی نشان می دهد که تروریست های داعشی در برخی از مراکز امنیتی متروکه به دنبال مواد غذایی هستند زیرا از لحاظ تدارکاتی با مشکل جدی مواجه هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها