jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۰۸۲۰۱   ۱۴ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۵:۰۰

بسیج مردمی عراق ده ها تروریست داعشی را در جنوب غرب شهر موصل به هلاکت رساند.

حلقه محاصره داعش در موصل تنگ تر شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از العالم،منبعی در بسیج مردمی امروز شنبه اعلام کرد : تیپ های 5 و 10 سازمان بدر با حملۀ موشکی به مواضع داعش در منطقه القیروان و حومۀ شهر البعاج بیش از 30 تروریست داعشی را به هلاکت رساند و 5 خودروی آنها را منهدم کرد.

بر اساس این گزارش، بسیج مردمی با حملات موشکی خود درپی منع تروریست ها از باز کردن مسیرهایی برای خود به سوی مرزهای سوریه، و جلوگیری از دست یابی آنها به کمک های لجستیکی و تسلیحاتی است.

منبع مذکور اعلام کرد : داعش در غرب و جنوب غرب موصل تحت محاصرۀ شدید است و پیوسته به مواضع بسیج مردمی حمله می کند تا کمک های لجستیکی از این مواضع سرقت کند.

این منبع افزود : دوربین های حرارتی نشان می دهد که تروریست های داعشی در برخی از مراکز امنیتی متروکه به دنبال مواد غذایی هستند زیرا از لحاظ تدارکاتی با مشکل جدی مواجه هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر