jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۰۰۷۶۱۰   ۱۱ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۱:۱۹

شبکه رادیویی تهران در روز درختکاری با حضور مدیر عامل آتش نشانی تهران، یادمان 16 شهید آتش نشان حادثه مجتمع پلاسکو را در موزه طبیعت و حیات وحش ایران (دارآباد) برگزار می کند.

کاشت نهال یادمان 16 شهید آتش نشان در موزه دارآباد

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی تهران، رادیو تهران با این باور که محیط زیست و طبیعت به عنوان بستر واقعی برای بقاء و تعالی انسان ها و پیوند دهنده آرمان های مشترک بشری و صلح و دوستی باید همواره مورد احترام و حفاظت قرار گیرد ، با شعار «آسمان آبی شهرم، سلام» برای اولین بار(ویژه برنامه «درخت دوستی» به شکل مشترک توسط رادیو تهران و موزه طبیعت و حیات وحش ایران) دارآباد روی آنتن می برد.

این جشن با هدف گسترش توانمندی و روحیه همکاری برای حفاظت از محیط زیست و فضای سبز و ایفای نقش چشمگیر در عزم ملی برای توسعه پایدار و کمک به اقدامات و تدابیر پیشگیرانه در زمینه سیاست‌ها، برنامه ها، طرح ها و فعالیت های اثرگذار بر محیط زیست در تاریخ 15 اسفند ماه 95 مقارن با روز درختکاری با همکاری موزه طبیعت و حیات وحش ایران (دارآباد) با شعار «آسمان آبی شهرم، سلام» و با حضور هنرمندان، بازیگران سینما و تلویزیون، ورزشکاران و مسئولین عالی رتبه ورزشی، دوستداران محیط زیست و مخاطبین رادیو تهران از ساعت 10 تا 11 و 30 دقیقه در موزه دارآباد برگزار می شود.

در حاشیه این جشن کاشت نهال توسط مدعوین این جشن اعم از مسئولین نهادها و سازمان و پیشکسوتان عرصه بازیگری، ورزشی و عموم مردم انجام خواهد گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر