jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۰۷۵۷۴   ۱۱ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۰:۲۲

با اینکه به نظر می رسید کابوس ملی پوشان پرسپولیس درباره دعوت نشدن به تیم ملی تمام شده باشد و کی روش آنها را دوباره در فهرست تیمش قرار داده اما انگار سرمربی تیم ملی خواب ویژه ای برای شاگردان برانکو دیده است.

پرسپولیسی ها در تیم ملی فوتبال نیمکت نشین می شوند

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از نامه نیوز، وقتی اعلام شد کی روش پرسپولیسی ها را دعوت کرده این شائبه بوجود آمد که وی تحت فشار راضی به این کار شده و احتمال دارد تنها به حضورشان بسنده کند و آنها را از ترکیب اصلی کنار بگذارد؛ اتفاقی که با توجه به صحبت های سید جلال بعد از بازی دیشب، احتمال وقوعش کم نیست.

بعید نیست که مرد پرتغالی به غیر از رضاییان (که با برانکو به طور جدی دچار مشکل است) سایر قرمزهایی که قبلا فیکس بودند مثل بیرانوند، حسینی و امیری را نیمکت نشین کند، خصوصا آنکه در انگلیس به دنبال مدافع میانی جدید بوده و تاکید زیادی هم به ماندن سوشا مکانی در اروپا داشته است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر