jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۶۷۷۲   ۱۰ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

چند وقتی است که نسل کنونی سوزوکی ویتارا معرفی شده و به‌روز‌رسانی‌های خود را نیز داشته است. به گزارش خبرخودرو، اکنون به نظر می‌رسد سوزوکی روی اصلاح کلی دیگری برای این خودرو کار می‌کند که بزودی عرضه خواهد شد.

عکاسان مخفی بتازگی تصاویری از نمونه اولیه استتار شده‌ای از این خودرو را در حال تست منتشر کرده‌اند. این خودرو که دارای سپر جلوی استتار شده بوده در هنگام ترک یک پمپ بنزین در سوئد دیده شده است. تغییرات طراحی این خودرو شامل اصلاحاتی در قسمت جلو است، اما به نظر می‌رسد قسمت‌های پشت و کابین آن نیز به روز خواهند شد. انتظار نمی‌رود این خودرو تغییر ساختاری در مقایسه با مدل کنونی خود داشته باشد. در واقع ویتارا همچنان با موتورهای بنزینی و دیزلی کنونی عرضه خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

جمهوری اسلامی ایران دارای یک نظام مردم‌سالار دینی است و محصول انقلاب اسلامی ایجاد بزرگ‌ترین نظام دموکراتیک بر‌مبنای تفکر اسلامی در سطح دنیاست.

شعار زدگی در بهداشت و درمان

شعار زدگی در بهداشت و درمان

دیروز رئیس‌جمهوری گفت کارنامه هشت سال فعالیت دولت در زمینه بهداشت و درمان از زمان هخامنشیان تاکنون بی‌نظیر بوده است.

مشارکت مبنای اقتدار کشور

مشارکت مبنای اقتدار کشور

یک: انتخابات ۲۸خرداد از طرفی فریضه شرعی، ملی و حق قانونی آحاد ملت و از طرفی خروش عمومی و مصونیت بخش مردم بصیر ایران اسلامی در برابر دسیسه دشمنان است و از سوی دیگر مایه حفظ اعتبار نظام، تحکیم هرچه بیشتر آرمان‌های اصیل نظام اسلامی و منشأ خیرات و برکات ملموس در کشور است.

گفتگو

بیشتر
معروف، بزرگتر ماست

صابر کاظمی، ملی‌پوش والیبال در گفت‌وگو با جام‌جم: آرزوی هر بازیکنی هست که شاگرد آلکنو باشد

معروف، بزرگتر ماست

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر