jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۰۳۴۰۲   ۳۰ بهمن ۱۳۹۵  |  ۱۶:۳۳

هافبک استقلال که در بازی با ذوب آهن به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک کرده بود، مشکلی برای همراهی تیمش در بازی با الاهلی نخواهد داشت.

اسماعیلی مشکلی برای بازی الاهلی ندارد

به گزارش جام جم آنلاین، اسماعیلی بعد از معاینه پزشکان استقلال مشخص شد که هیچ مشکلی ندارد و بنابراین امروز همراه هم تیمی هایش به امارات می رود و خود را برای بازی الاهلی در دور اول مرحله گروهی بازی های لیگ قهرمانان آسیا آماده خواهد کرد.


اسماعیلی در 2 بازی گذشته استقلال نمایش فوق العاده ای در ترکیب استقلال داشته و در بازی با الاهلی هم یکی از امیدهای اصلی منصوریان در کارهای تهاجمی این تیم محسوب می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر