jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۰۲۸۰۹   ۲۸ بهمن ۱۳۹۵  |  ۱۱:۵۴

خاطرتان باشد علی کریمی شماره 8 محبوب و سابق پرسپولیس قبل از دیدار حساس مقابل تراکتورسازی تبریز به اردوی سرخپوشان تهرانی رفت و با برانکو و شاگردانش ملاقات کرد.

درخواست پرسپولیسی‌ها از کریمی؛ بیا اردو!

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از روزنامه خبرورزشی ، آن مسابقه با نتیجه 3 بر صفر به سود پرسپولیسی‌ها به پایان رسید و به همین خاطر شاگردان برانکو آن را به خوش‌یمن بودن و پاقدم جادوگر ربط دادند. برانکو و شاگردانش قبل از شهرآورد 84 هم منتظر حضور علی کریمی در هتل المپیک بودند. ظاهراً جادوگر گفته بود شاید باز هم به اردوی پرسپولیسی‌ها برود اما چنین اتفاقی نیفتاد. علی کریمی که خیلی عادت ندارد مانور تبلیغاتی بدهد یا مثل برخی‌ها با اطلاع قبلی به اردو، تمرین و مسابقات پرسپولیس برود ترجیح داد شهرآورد را از تلویزیون تماشا کند و البته بعد از بازی هم به حمایت از سرخپوشان پرداخت.

شنیده شده دیروز برخی از نزدیکان باشگاه و بازیکنان پرسپولیس از طریق پیامک، تلفن و دوستان مشترک به علی کریمی پیغام دادند: «قبل از بازی با سپاهان به اردوی ما بیا چون پا قدم شما خوب است!» از آنجایی که جادوگر محبوب فوتبال ایران به شدت غیرقابل پیش‌بینی است و اهل مانور و بزرگنمایی کارهایش نیست، نمی‌توان حدس زد به اردوی پرسپولیسی‌ها می‌رود یا نه اما شاگردان برانکو بدجور منتظر علی کریمی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر