jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۱۳۷۲   ۲۵ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

برانکو: از هواداران پرسپولیس عذر می‌خواهم

استقلال از ما بهتر بود و برد

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس بعد از پایان بازی گفت: «بازی بسیار خوب و زیبایی را دیدیم. یک دربی درخشان با گل‌های زیاد. من به استقلال تبریک می‌گویم و همین طور از هواداران و بازیکنانم تشکر می‌کنم.

از هواداران تشکر ویژه می‌کنم برای حمایت تا پایان بازی و بعد از بازی و از آنها عذر می‌خواهم برای این شکست. خاصیت دربی همین است. نیمه دوم، بازی یک گله شده بود و ما شانس‌های زیادی داشتیم. روی دروازه آنها خیمه زده بودیم، اما زمان کافی برای مساوی کردن نداشتیم. یک بار دیگر از هواداران عذرخواهی می‌کنم. یک تعویض برای تقویت حمله انجام دادیم و نیاز به تعویض‌های دیگر نبود. سروش، امیری و مسلمان در این بازی حضور داشتند و شاید تنها نریمان جهان را می‌شد به بازی آورد. در نیمه دوم بازی تماما روی هوا بود. کمال بازیکن مهمی است و ما او را به دلیل محرومیت نداشتیم. او در لیگ یکی از بهترین بازیکنان ما بود. البته قبول ندارم که جای او در این بازی خالی بود؛ زیرا حسین ماهینی در این پست خیلی خوب ظاهر شد. استقلال تیم خوبی است و بازیکنان باکیفیتی دارد، اما هنگام گل سوم، کاوه رضایی در میان شش بازیکن ما گل زد. اگر دقیق به بازی نگاه کنید، می‌بینید که استقلال به جز گل شانس‌های زیادی در این بازی نداشت.

اسماعیلی گل اول را با یک شوت به ثمر رساند، گل دوم نیز با ضربه خوب کاوه رضایی! بود (او در کنفرانس خبری اشتباه کرد) و گل سوم نیز روی یک حرکت انفرادی به ثمر رسید. متوجه نشدم چرا درگیری آخر بازی رخ داد، اما ظاهرا رحمتی هم مقصر بود که اخراج شد. بازیکنان من برای این بازی آماده بودند و این آمادگی را نشان دادند، اما متاسفانه دربی معیار خاصی ندارد و این بار استقلال برنده شد. درباره اشتباهات تیم صحبت نمی‌کنم و باید بازی را آنالیز کنم. این آنالیز مربوط به رختکن ما خواهد بود، اما هرچه بود تمام شد. هیچ ایرادی از بازیکنانم نمی‌گیرم و مطمئنم علاقه زیادی به برد داشتند.

نیم‌فصل دوم تازه آغاز شده و لیگ قهرمانان هم پیش روی ماست. در آسیا سخت‌ترین گروه ممکن در آسیا پیش روی ماست. قهرمان عربستان و قطر در گروه ما هستند و الوحده که یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های امارات است، در گروه ما حضور دارد. این‌که گروه سختی داریم موضوعی طبیعی است. بازی با الهلال نتیجه‌ای نامعلوم دارد، اما ما همه تلاشمان را خواهیم کرد تا به بهترین شکل برابر آنها بازی کنیم. هیچ شکستی خوب نیست و بر روند تیم تاثیر می‌گذارد. اثر باخت در دربی که مملو از انرژی و انگیزه است بیشتر از دیگر بازی‌هاست و بازیکنان نیز شاید با این بازی احساسی برخورد کنند. در سه روز آینده ایام مهمی را پیش رو داریم و بازیکنان باید به شرایط طبیعی خود باز گردند. بی‌صبرانه منتظر بازی با سپاهان هستیم و پس از آن به استقبال الهلال می‌رویم. همیشه گفته‌ام ما 4 دربی پشت هم داریم: تراکتورسازی، استقلال و سپاهان و البته الهلال. دو بازی از این بازی‌های بزرگ، پیش روی ماست.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر