Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۰۰۰۵۰ ۲۱ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۱:۰۰

چند ماه بیشتر از برگزاری جشن عقد نگذشته بود. او و شوهرش در حال تدارک مراسم ازدواج خود بودند.

خودکشی بعد از قتل نوعروس

در این میان هر کدام از خانواده‌ها ساز خود را می‌‌نواختند و می‌خواستند جشن ازدواج به بهترین نحو برگزار شود و همان مکانی باشد که آنها می‌خواهند. همین حرف و حدیث‌ها به جای این که کمکی به حال نوعروس و شوهرش بکند، تبدیل شد به دخالت بی‌مورد.

هر دو از این رفتار و دخالت عاصی شده بودند و تحمل این زندگی را نداشتند. درگیری بالا گرفته بود و حوصله همدیگر را نداشتند. این دخالت‌ها به حدی بالا گرفت که نوعروس تاب تحمل زندگی را نداشت و تصمیم گرفت جدا شود تا دخالت‌ها پایان بگیرد، اما این ماجرا آتشی دیگر روشن کرد. درگیری دو خانواده بالا گرفت. نوعروس از شوهرش خواست که از وی جدا شود، اما مرد جوان حاضر به جدایی نبود. دوستش داشت، اما هر کاری کرد نوعروس تصمیم به جدایی را فراموش کند، نشد.

مرد جوان از این وضع خسته شده بود. سلاحی تهیه کرد و به خانه پدرزنش رفت تا شاید با تهدید، آنها را بترساند که دست از دخالت بردارند. می‌خواست همسرش را بترساند تا از تصمیم جدایی منصرف شود، اما خشم سر تا پای وجودش را گرفته بود و انگار گوشش حرفی را نمی‌شنید و چشمانش کسی را نمی‌دید. مقابل در خانه نامزدش رفت. در باز شد و با سلاحی که به دست داشت، وارد این خانه شد.

دوباره با آنها حرف زد، اما به جای این که آرام شود، درگیری بالا گرفت. داماد جوان خشمگین‌تر از قبل بود. سرانجام به سمت نوعروس و پدرش شلیک کرد. همان طور که دید عشقش در خون افتاده، نتوانست تحمل کند و به خودش هم شلیک کرد و به زندگی‌اش پایان داد.

به این ترتیب با اقدام عجولانه مرد عاشق پیشه پرونده این عشق هم با جنایت بسته شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
حماقت و دخالت خانواده ها در شروع زندگی گاهی اوقات زندگی دو نفر را تا آخر عمر سیاه می كند پدر و مادر ها باید بفهمند كه زندگی مال این جوانهاست اجازه بدهند آنها راجع به هر چیزی تصمیم بگیرند این را درك كنند كه آنها بزرگ شده اند بهتر از هركس منافع خودشان را تشخیص می دهند . به این پدر مادر این دو جوان باید گفت حالا خیالتان راحت شد!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر