استانها - بوشهر - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

بوشهر
مقاوم مثل خارگ؛ محروم مثل خارگی‌ ها

دژ تسخیر ناپذیر ایران در جنگ تحمیلی و پایانه صادرات انرژی کشورمان باوجود منابع عظیم نفت و گاز، در فقر و محرومیت کامل روزگار می‌گذراند

مقاوم مثل خارگ؛ محروم مثل خارگی‌ ها

۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۴

امروز ۱۲آبان۱۴۰۰ درست یک روز پیش از ۱۳آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، روز مقاومت دربرابر زیاده خواهی‌ های جهان زور و سلطه می‌خواهیم شما را به مقاوم‌ترین نقطه ایران عزیزمان ببریم؛ منطقه‌ای که روحیه مقاومت و درعین حال محرومیت و مظلومیتش از خرمشهر و آبادان هم شاید افزون باشد که از آن دو شهر دوست داشتنی خوزستانی دست‌کم چند روز در سال یادی می‌شود و قصه مقاومت و درد و رنج محرومیت‌شان آشنای هر دوست و دشمنی است اما... اما از خارگ چه می‌دانید؟

طرح ورود بانوان به ورزشگاه به مجلس ارائه شد

دبیر کل فدراسیون فوتبال:

طرح ورود بانوان به ورزشگاه به مجلس ارائه شد

۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۹

دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: طرح ورود بانوان به ورزشگاه به مجلس ارائه شد که با تصویب این طرح حضور بانوان در ورزشگاه‌ها آزاد می‌شود.

قصه پرغصه ته‌ لنجی‌ ها

ساماندهی و تعیین‌تکلیف ته‌ لنجی، مطالبه جدی لنج‌ داران از دولت سیزدهم است که اتفاقا رئیس‌جمهور قول رسیدگی به آن را داده است

قصه پرغصه ته‌ لنجی‌ ها

۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴

استان بوشهر با دارا بودن بیش از 700 کیلومتر مرز آبی مشترک با خلیج‌فارس از ظرفیت بی‌نظیری برای بهره‌مندی از مواهب دریا و دریانوردی برخوردار است؛ از گردشگری دریایی و صید و تولید و پرورش ماهی و میگو گرفته تا بسترهای لازم برای صادرات و واردات کالا به کشورهای حاشیه خلیج‌فارس.

جوشیدن خاک در بوشهر (+فیلم)

جوشیدن خاک در بوشهر (+فیلم)

۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۳

در روزهای اخیر فیلمی از حرکت عجیب خاک در بوشهر منتشر شده که تعجب برخی را درپی داشته است. بعد از پیگیری‎ ها مشخص شد که این فیلم مربوط به سال‎های قبل بوده و مربوط به تست سالم ‎بودن مسیر لوله ‎کشی گاز با فشار هواست.

آتش‌‍‌سوزی پتروشیمی خارگ مهار شد

آتش‌‍‌سوزی پتروشیمی خارگ مهار شد

۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳

بخشدار ویژه خارگ استان بوشهرگفت: آتش‌سوزی در یکی از مخزن‌های پتروشیمی این جزیره بدون تلفات جانی به طور کامل مهار شد و نیروهای آتش‌نشان در حال انجام عملیات خنک‌سازی مخزن هستند.

قصه پایداری و  وحدت

مروری بر آثار شاخص تولید شده در صداوسیمای مرکز بوشهر

قصه پایداری و وحدت

۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۹

تولید 40مستند تلویزیونی با بیش از 1200دقیقه از دستاوردهای مهم مركز بوشهر است كه در پنج‌سال گذشته محقق شده‌است.

۱۵۰ جایزه برای بوشهر

مدیرکل صداوسیمای بوشهر از رشد کمی ‌و کیفی تولیدات مرکز می‌گوید

۱۵۰ جایزه برای بوشهر

۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴

دکتر سید‌ حسین ناظر که تا پیش از انتصاب به عنوان شانزدهمین مدیرکل صداو سیمای مرکز بوشهر در جایگاه معاون خبر مرکز اصفهان منشاء تحولات و توفیقات زیادی بود از بدو شروع به کار در مرکز بوشهر و از سال 95 نقش‌آفرینی برجسته و بی‌نظیری در تکمیل و تجهیز این مرکز و همچنین تولیدات رادیویی و تلویزیونی داشته است.

دستگیری دختر جوان در برازجان توسط پلیس تکذیب شد

از سوی فرماندهی منطقه انتظامی شهرستان دشتستان

دستگیری دختر جوان در برازجان توسط پلیس تکذیب شد

۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷

فرماندهی منطقه انتظامی شهرستان دشتستان در رابطه با کلیپ دستگیری دختری جوان توسط ماموران پلیس، با صدور اطلاعیه‌ای این مطلب را تکذیب کرد.

انفجار مرگبار در مجتمع‌های پتروشیمی عسلویه  +عکس

معاون فرماندار عسلویه تشریح کرد

انفجار مرگبار در مجتمع‌های پتروشیمی عسلویه +عکس

۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۱

شیر اکسیژن فاز دوم پتروشیمی منطقه عسلویه متعلق به شرکت دماوند انرژی عسلویه، ساعت ۹ و ۲۰ دقیقه امروز بر روی خط لوله ارتباطی پتروشیمی فاز دو منطقه پارس دچار ترکیدگی و انفجار شد.

نیازمندی ها