jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۹۱۰۳۸   ۲۸ دی ۱۳۹۵  |  ۰۸:۴۶

جرارد پیکه مدافع تیم بارسلونا تحت فشار زیادی قرار دارد. او که به دلیل اظهارات مختلف پیرامون جدایی طلبی کاتالونیا از خاک اسپانیا با انتقاد شدید رسانه های این کشور روبروست حالا با یک دردسر جدید روبرو شده است.

جرارد پیکه از سوی همسرش تهدید شد؛شکیرا: یا من یا بارسلونا!

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از goal ، شکیرا همسر مشهور این فوتبالیست که چهره شاخصی در عرصه موسیقی جهان است او را به تازگی تحت فشار قرارداده است که به سرعت از بارسلونا جدا شود و در یکی از تیم های لندنی مثل آرسنال یا چلسی بازی کند.

بنابرگزارش رسانه های محلی ماجرا از چیزی که هست برای پیکه بدتر است. در واقع شکیرا او را تهدید کرده است که اگر نخواهد از بارسلونا جدا شود با پسرانش به آمریکا می رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر