jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۸۹۹۴۷   ۲۶ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

انگار پروسه انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال به روزهای آخرش رسیده است. با این که قرار بود محمد رضا داورزنی 12 آذرماه سرمربی را یک هفته‌ای معرفی کند، اما نشد. او با گزینه‌های روی میزش به توافق نرسید تا همان موقع رئیس فدراسیون بگوید: عجله‌ای برای انتخاب سرمربی ندارد و حتی اگر تا 20 بهمن و شروع پلی‌آف سرمربی نهایی شود،خوب است.

اما حالا او حرف از انتخاب سرمربی در این هفته می‌زند. حتی می‌گوید: یک یا دو گزینه نزدیک به شرایط ما این هفته به تهران می‌آیند تا با مذاکره نهایی،قرارداد ببندد. در لیست او اسم مائورو بروتو ایتالیایی، ایگور کولاکوویچ صربستانی و خاویر وبر آرژانتینی دیده می‌شود. هر چند رئیس فدراسیون ظاهرا گزینه جدیدی را هم به لیستش اضافه کرده که اسمی از آن نمی‌برد. محمود افشار دوست، دبیر فدراسیون اما بی خبر است: من حرف‌های آقای داورزنی را شنیده‌ام. حتما خبر جدیدی دارد، اما واقعا نمی‌دانم جریان چیست. هیچ صحبتی با او نکرده‌ام.

امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال هم می‌گوید: ما بجز وبر، بروتو و کولاکوویچ گزینه دیگری نداریم. به احتمال زیاد هم همین هفته سرمربی مشخص می‌شود. قرار است یک نفر از بین آنها به تهران بیاید. کسی هم که به تهران می‌آید برای مذاکره نهایی می‌شود دیگر. او البته درباره نفر جدید یک احتمال می‌دهد؛ استویچف: درست است که استویچف در مذاکرات گفت دوست ندارد تیمش بازنده باشد، اما هنوز پرونده‌اش کاملا برای فدراسیون بسته نشده است. کورسوی امیدی برای توافق با او وجود دارد. به نظرم مشکلاتش حل شود،دیگر مساله‌ای نیست و می‌آید. با این حال سرپرست تیم ملی والیبال معتقد است کولاکوویچ، سرمربی سابق تیم ملی صربستان به نیمکت تیم ملی والیبال نزدیک تر است: کولاکوویچ در اولویت است؛ چرا که هم علاقه‌مند است به ایران بیاید، هم رزومه خوبی دارد. عملکردش با تیم صربستان هم خوب بود و از همه مهم تر خیلی خوب به جوانان بها می‌دهد و تیم می‌سازد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر