اتلتیکو پس از سه بازی طعم پیروزی را چشید

اتلتیکو مادرید که در سه بازی اخیرش پیروز نشده بود توانست با شکست لاس پالماس سه امتیاز بازی را کسب کند.
کد خبر: ۹۷۹۵۴۰
اتلتیکو پس از سه بازی طعم پیروزی را چشید

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا در ادامه بازی‌های هفته شانزدهم لالیگا اتلتیکومادرید شنبه شب برابر لاس پالماس قرار گرفت و با یک گل مهمانش را شکست داد.

اتلتیکو از ابتدا به دنبال گل بود، اما نمی‌توانست موقعیت‌های خطرسازی ایجاد کند تا اینکه در دقیقه 15 بازی ضربه کوکه به دیرک دروازه برخورد کرد و توپ برگشتی نیز تبدیل به گل نشد. چند دقیقه بعد ضربه کوین گامیرو در محوطه جریمه به دستان بازیکن لاس پالماس برخورد کرد، اما داور اعتقادی به خطا نداشت. آنتوان گریزمان دیگر مهاجم فرانسوی اتلتیکو نیز دو فرصت گلزنی داشت اما ضربات او راهی به دروازه نداشت. گامیرو نیز یک موقعیت خوب را از دست داد و ضربه‌اش به بیرون رفت. در حالی که اتلتیکو در بیشتر دقایق مالکیت توپ را در اختیار داشت و برتر از حریف بود اما لاس پالماس نیز در چند فرصتی که به دست آورد خطر ساز ظاهر شد. تلاش‌های دو تیم در نیمه نخست بی‌نتیجه بود و توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد.

در نیمه دوم هر دو تیم سعی به باز کردن دروازه یکدیگر داشتند تا اینکه گل نخست بازی در دقیقه 58 به نام قرمز و سفیدپوشان به ثبت رسید. شوت سائول نیگس درون دروازه تیم مهمان جای گرفت. در ادامه لاس پالماس به دنبال جبران نتیجه بود و ضربه میچل در دقیقه 63 با فاصله نزدیکی از بالای دروازه اتلتیکو عبور کرد. تلاش های مهمان بی‌نتیجه بود. قرمز و سفیدپوشان نیز نتوانستند از فرصت هایشان بهره ببرند. در نهایت بازی با تک گل سائول به پایان رسید.

اتلتیکومادرید با این پیروزی و 28 امتیاز به رتبه پنجم جدول صعود کرد.

پیش از این دیدار ویارئال به مصاف اسپورتینگ خیخون رفت و سه بر یک پیروز شد. ویارئال با این برد در فاصله یک امتیازی سویا تیم سوم جدول قرار گرفت.

در ادامه بازی های امشب رئال سوسیداد برابر گرانادا قرار می‌گیرد و سویا میزبان مالاگا است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها