تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی همسایه‌ها درباره تغییر شبکه این مجموعه از شبکه دو به شبکه نسیم توضیحاتی را ارائه داد.
کد خبر: ۹۷۹۴۹۴
«همسایه‌ها» از شبکه دو به نسیم رفت

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، سبط احمدی درباره دلیل جابجایی پخش سریال همسایه‌ها گفت: شبکه دو جدول پخش فشرده‌ای دارد و یکی از دلایل جابجایی، همین جدول پخش فشرده بود. کارهای نمایشی معمولاً در گروه‌های فیلم و سریال انجام می‌شود، ولی متولی نهایی، مرکز امور نمایشی سیماست که با شبکه و معاونت سیما تعامل دارد.

وی افزود: با توجه به جدول پخش فشرده شبکه دو و برنامه‌های گفت‌وگومحوری که تدارک دیده، ما ترجیح دادیم شبکه پخش تغییر پیدا کند، چرا که در همین شب هم دچار مشکلاتی در این زمینه بودیم و یا زمان سریال کوتاه می‌شد، یا تیتراژ انتهایی نداشتیم.

تهیه‌کننده همسایه‌ها عنوان داشت: از روز شنبه سریال از ابتدا و قسمت اول به روی آنتن می‌رود و مخاطبان می‌توانند آن را از ساعت 21:45 مشاهده کنند، این زمان هم آگهی خوبی جذب می‌کند و هم مشکلات سابق پخش را نداریم. این تصمیم‌گیری نتیجه یک خرد جمعی و همفکری آقای صباح مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو، کرمی مدیر شبکه نمایش و درنهایت آقای میرباقری معاون سیما بود.

وی افزود: انتخاب شبکه نسیم برای ما یک فرصت خوب است، چرا که طی آخرین نظرسنجی‌های انجام شده شبکه نسیم پربیننده‌ترین شبکه سیما و پس از آن شبکه 3 و 2 قرار دارند، قطعاً پخش همسایه‌ها از شبکه نسیم بازخورد بهتری دارد.

وی در پایان گفت: به زودی پخش هر شبی خندوانه و دورهمی نیز آغاز می‌شود که با همراهی همسایه‌ها می‌تواند یک باکس چندساعته شاد و مفرح برای مخاطبان فراهم کند، ضمن اینکه تا به حال 70 درصد از کار پیش رفته و تا اواخر دی‌ماه هم تولید و هم پخش هم‌زمان با هم به پایان می‌رسد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها