jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۷۹۴۵۸   ۲۷ آذر ۱۳۹۵  |  ۱۱:۴۵

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: حادثه نشست زمین به عمق پنج متر در قسمت هواکش کارگاهی در حوالی ایستگاه مترو مولوی رخ داد.

نشست زمین در حوالی ایستگاه مترو مولوی

به گزارش جام جم آنلاین، سید جلال ملکی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ساعت 9 صبح امروز حادثه نشست زمین در چهارراه مولوی میدان محمدیه به سامانه 125 اعلام و ماموران چهار ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: با حضور آتش نشانان مشاهده شد نشست زمین در یک کوچه باریک و قدیمی که هواکش های ایستگاه مترو در آن بکار رفته، روی داده است.

ملکی ادامه داد: وسعت این نشست زمین حدود 30 متر و به عمق حدود 5 متر اتفاق افتاد که با حضور آتش نشانان عملیات ایمن سازی به سرعت انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: به تشخیص کارشناسان آتش نشانی و ستاد بحران چند ساختمان مسکونی نزدیک محل حادثه تخلیه شد و شهرداری تهران در خصوص اسکان این افراد اقدام کرد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه علت این نشست در دست بررسی است گفت: بافت فرسوده و فرسودگی اتصالات آب و برق این منطقه از عوامل مهم بروز این نشست زمین است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها