قلعه‌نویی: چمن آزادی را داشتیم، قول قهرمانی می‌دادم

سرمربی تراکتورسازی می‌گوید اگر بازیکنانش نتوانند فردا پا به پای بازیکنان جوان سپاهان بدوند، کار مشکلی خواهند داشت.
کد خبر: ۹۷۹۳۰۲
قلعه‌نویی: چمن آزادی را داشتیم، قول قهرمانی می‌دادم

به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان اظهار کرد: من دو سال خیلی خوب در اصفهان و تیم سپاهان داشتم و حضور در این باشگاه از خاطرات خوب و افتخارات زندگی‌ام است. همیشه از اصفهان و مردم این شهر خاطرات خوبی داشته‌ام و ا میدوارم ا ین باشگاه همیشه موفق باشد. آن‌ها به معنای واقعی یک باشگاه هستند و دوست دارند به ورزش کشور خدمت کنند. زمانی که در اصفهان بودم حدود 1700 ورزشکار در قالب چند تیم در اصفهان فعالیت می‌کردند.

وی افزود: سپاهان اکنون مربی بسیار خوبی دارد. آن‌ها هفته قبل با 4 گل به پیروزی رسیدند و تیمی سرعتی و جوان هستند و اگر بازیکنان ما پا به پای این تیم جوان دوندگی نداشته باشند، به مشکل برمی‌خورند.

قلعه‌نویی با اشاره به پیروزی هفته قبل تیمش برابر استقلال گفت: متاسفانه وقتی یک تیم به پیروزی می‌رسد، در باد آن برد می‌خوابد. به همین دلیل به بازیکنانم تاکید کردم پیروزی در بازی قبلی را فراموش کنند.

قلعه‌نویی تاکید کرد: ما تراکتور هستیم و اگر اسم این مسابقه‌ها را لیگ بگذاریم که نمی‌شود این نام را گذاشت، تیم ما کم کم به شرایط آرمانی خود می‌رسد. امیدوارم فردا با ارائه یک بازی خوب به سه امتیاز برسیم و سپس به نتیجه بازی رقیب‌مان چشم بدوزیم.

وی بیان کرد: همه بازی‌های ما باید 7-8 دقیقه وقت اضافه اعلام شود چرا که این مایه غرور است که تراکتور به قطبی تبدیل شده که همه تیم‌ها با انگیزه مقابل ما به میدان می‌آیند و سعی می‌کنند جلوی ما را بگیرند. ما به غیر از بازی مقابل سایپا در همه مسابقه‌ها لیاقت برد را داشتیم. اگر چمنی مثل چمن ورزشگاه آزادی داشتیم می‌توانستم صددرصد قول قهرمانی بدهم اما وقتی کیفیت چمن خوب نباشد، بازیکنی مثل سروش رفیعی با یک بازیکن معمولی دیگر تفاوت چندانی ندارد. امیدوارم ورزشگاه یادگار امام به زودی آماده شود.

وی درباره غایبان تیمش برای بازی فردا گفت: محرومی برای این مسابقه نداریم و سعید آقایی و محسن بنگر مصدومانی هستند که چند هفته‌ای است آن‌ها را در اختیار نداریم.

سرمربی تراکتورسازی درباره عملکرد فرزاد حاتمی در خط حمله تیمش نیز گفت: هر مربی باید یک پازل تاکتیکی داشته باشد و بر اساس آن تاکتیک تیمش را بچیند. فرزاد حاتمی اگر قدر خودش را می‌دانست می‌توانست سالیان سال جایگزین علی دایی در خط حمله تیم ملی باشد. ما بازیکنان خوبی داریم اما یک ستاره داریم که آن هم تراکتور است و باید تلاش کنیم که این ستاره بدرخشد.

قلعه‌نویی ادامه داد: خیلی از بازیکنانی که اکنون در تیم هستند سال گذشته هم در این تیم حضور داشتند اما یازدهم شدند. کیفیت بازیکنانی مثل ایران پوریان و سروش رفیعی نسبت به سال گذشته تفاوت بسیاری کرده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها