رانندگان تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند

وضعیت جاده‌ها در استان های غربی کشور

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از شروع فعالیت سامانه بارشی برف و باران در محورهای غربی خبرداد و گفت: با توجه به کاهش دماو یخ زدگی معابردر ساعات پایانی روز، رانندگانی که قصد سفر به محورهای غربی و ارتفاعات را دارند، حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.
کد خبر: ۹۷۹۲۸۲
وضعیت جاده‌ها در استان های غربی کشور

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص آخرین وضعیت راه‌های کشور اظهار کرد: در حال حاضر در اغلب محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، گیلان، کرمانشاه و همدان شاهد بارش برف هستیم. همچنین بارش برف را در محور ایلام-اسلام آباد ، ایلام -کرمانشاه ، ارتفاعات محور کرج -چالوس و آزاد راه زنجان ـ تبریز نیز مشاهده می‌کنیم.

وی افزود: بارش باران در اغلب محورهای استان های ایلام، چهار محال بختیاری، همدان، کهکیلویه و بویر احمد، کرمانشاه و غرب استان مازندران دیده می‌شود و تردد در اکثر محورهای استان‌های اردبیل، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه و محور سراب در آذربایجان شرقی نیاز به استفاده از زنجیر چرخ دارد.

به گفته رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، ترافیک در محور کرج به سمت قزوین در محدوده پل حسین آباد تا پل حصارک سنگین گزارش شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها