jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۷۹۱۴۱ ۲۵ آذر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

آندرانیک تیموریان، کاپیتان سابق تیم ملی که در ماشین‌سازی یک نیمکت‌نشین محض شده، به احتمال زیاد دیگر جایی در لیست کارلوس کی‌روش نخواهد داشت.

تیموریان در ماه‌های اخیر بشدت تحت فشار بوده است؛ ولی هر بار که با او حرف بزنید می‌گوید همه چیز خوب است و مشکلی ندارد. شنیده‌های موثق حکایت از آن دارد که او با یکی از مسئولان تیم ملی بشدت به مشکل خورده و این مساله باعث شده حاشیه‌هایی برایش به وجود بیاید. تیموریان البته درباره جزئیات این اختلاف توضیحی نداده است، ولی مشکل آنها گویا حاد است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر