jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۷۵۹۴۵   ۱۷ آذر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

یک هفته مانده تا پایان اجرای طرح «پاییزه کتاب» در کتابفروشی‌های سراسر کشور، نویسندگان و مترجمان پرفروش این طرح معرفی شدند.

به گزارش جام‌جم، مریم مفتاحی، ارسلان‌ فصیحی‌، محمود فرجامی، پیمان خاکسار، عادل فردوسی‌پور، بهزاد توکلی، علی شهروز، احمد شاملو، حسن کامشاد، گیتی خوشدل، الهام شوشتری‌زاده، ویدا اسلامیه و شهرزاد ضیایی تاکنون جزو پرفروش‌ترین مترجمان طرح پاییزه کتاب شناخته شده‌اند. همچنین شیماسادات حسینی، مریم زرنشان، محمود نامنی، کریم زمانی، مصطفی مستور و مجید سرسنگی نامشان در لیست پرفروش‌ترین نویسندگان این طرح جای گرفته است.

کتاب‌های «من پیش از تو»، «پس از تو» و «یک بعلاوه یک» هر سه از انتشارات آموت، «ملت عشق» انتشارات ققنوس، «بیشعوری» انتشارات تیسا، «جزء از کل»، «بهترین شکل ممکن» و «هنر شفاف اندیشیدن» هر سه از انتشارات چشمه در صدر پرفروش‌ترین کتاب‌ها در طرح پاییزه کتاب هستند. در این طرح، استان تهران با «82081 » نسخه کتاب، خراسان‌رضوی با «72699»، اصفهان با «46651»، خوزستان با « 43129»، گیلان با «34189»، قم با «23660»، آذربایجان شرقی با
« 21513»، فارس با «18333»، مازندران با «15239» و یزد با «14044» نسخه کتاب، پرفروش‌ترین استان‌ها در سطح کشور هستند. تاکنون در طرح پاییزه کتاب 466 هزار و 73 نسخه کتاب از سوی 173 هزار و 820 نفر خریداری شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر