معاون اروپا و امریکای وزارت امور خارجه:

ترامپ رفع تحریم‌ها را متوقف کند نقض فاحش برجام خواهد بود

سخنگوی وزارت امور خارجه ایالات متحده:

سیاست آمریکا ادامه پایبندی به برجام است

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت: در حال حاضر، سیاست خارجی اوباما دنبال می شود و این سیاست، ادامه پای‌بندی آمریکا به برجام است.
کد خبر: ۹۷۰۱۹۷
سیاست آمریکا ادامه پایبندی به برجام است

به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری صدا و سیما، جان کربی درباره سوال خبرنگاری در خصوص اینکه آیا نگرانی دولت اوباما درباره تغییر سیاست دولت بعدی آمریکا در رابطه با توافق هسته ای با ایران بیشتر شده است یا نه؟، گفت: همانطور که پیشتر نیز گفته ایم، درباره دنبال کردن سیاست خارجی و اولویت های این دولت، در حال حاضر، فقط یک رئیس جمهور بر سر کار داریم و برنامه‌های سیاست خارجی رئیس جمهور اوباما را دنبال می کنیم که جان کری، وزیر امور خارجه نیز به آن متعهد است. بخشی از آن تامین تعهداتمان براساس برجام است که ما همچنان به ثبات و اهمیت آن و امنیتی که این توافق، نه برای منطقه، بلکه برای کل دنیا ایجاد کرده است، باور داریم و ما همچنان به آن پای‌بند هستیم.

وی افزود: من نمی توانم درباره برنامه های سیاست خارجی و اولویت‌های دولت بعدی صحبت کنم و این به عهده خود آنان است که در این خصوص صحبت کنند. بر اساس نیروهایی که برای آوردنشان تصمیم می گیرند، در این خصوص نیز خودشان تصمیم خواهند گرفت.

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا همچنین از دیدارهای برگزار شده در وزارت امور خارجه بین مقامات حاضر و تیم انتقالی رئیس جمهور جدید آمریکا برای تحویل سکان این وزارتخانه به مقامات آتی آن خبر داد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
روح الله
-
۱۲:۵۴ - ۲۹ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
اگه ادامه ندید میخواهید دیگه چه نشخاری بكنید امریكاییهای شغالهای قرن بیست و یك

نیازمندی ها