jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۶۴۸۱۵   ۱۵ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۴:۲۳

تصویر منتشر شده از عباس جدیدی قهرمانی فعلی کشتی و عضور فعلی شورای شهر تهران در فضای مجازی باعث ایجاد قضاوت ها و جنجال هایی شده است.

توضیح عباس جدیدی درباره عکس جنجالی

به گزارش جام جم آنلاین، جدیدی که علاقه خاصی به حضور در فضای مجازی دارد و هر از گاهی با عکس ها و نوشته های خود خبرسازی می کند، درباره این تصویر صحبت کرد و گفت مسئولیت انتشار آن را از خود سلب کرده است، امروز قانون با این نماینده شورای شهر تهران گفتگویی انجام داده که آن را بی کم و کاست می خوانیم:

اگر ما پیش او نرویم چه کسی برود؟
به نظر من حضور بنده آنجا هیچ مشکلی نداشت، کسانی که خودشان را به ورزشکاران می چسبانند باید بگویند چرا این کارها را می کنند، ما ورزشی هستیم، ما پیش او نرویم چه کسی برود؟ منصورخان از رفقای من بوده و بارها به هیئت مان آمده است. عرق ورزشی ما اجازه نمی دهد که او را در چنین شرایطی تنها بگذاریم. از این پورحیدری ها در جامعه ورزش مان کم نداریم،‌مگر ما نامجو را نداشتیم؟ او در خانه ای اجاره ای زندگی می کرد ولی وقتی درگذشت همه متوجه شدند که چه مشکلاتی داشته است.

پورحیدری رفیق من بود
ما عزیزی را از دست داده ایم که فقدان شان را همیشه حس خواهیم کرد، خانواده ورزش یک بزرگی را از دست داده پورحیدری جزو مفاخر ورزش ما بود، از این پورحیدری ها در جامعه ورزش مان کم نداریم،‌ پورحیدری رفیق و دوست من بود، ما هم مثل بقیه ورزشی ها پیش او رفتیم.

امیدوارم وزیر جدید مانند قبلی نباشد
وزیر ورزش جدید باید ببیند که این پیشکسوتان در کجا زندگی می کنند و چه مشکلاتی دارند. وزیر قبلی که این کار را نکرد ولی امیدوارم وی این موضوعات را در اولویت کارش قرار بدهد و هوای پیشکسوتان را بیشتر داشته باشد و به مربیان سازنده بیشتر بها بدهد. ما هم جزو پیشکسوتان ورزش هستیم و مرگ برای همه هست، ما باید جوری سیاست ها و اعمال مان را برنامه ریزی کنیم که بعد از مرگ به سراغ بزرگان نرویم.

این عکس من نیست، من خانواده پورحیدری ام
من در کنار آن مرحوم عکس نینداختم این عکس من نیست و نمی دانم عکس چه کسی است، من عکسی آنجا نینداخته ام و اصلا در صفحه اینستاگرامم من این عکس را منتشر نکردم شاید پرستارها گرفته اند. صفحه اجتماعی من باز است و اتفاقا تصویر آن مرحوم پورحیدری است، به هر حال وقتی ما وارد جایی می شویم پرستار و همه عکس می گیرند. اگر من یک غیرورزشی بودم این تصویر شائبه ایجاد می کرد اما من خانواده پورحیدری ام، من خود پورحیدری ام، من وصله او هستم. اگر اصناف می گرفتند ممکن است برداشت دیگری می شد ولی من ورزشی هستم، شاید بقیه می خواستند بهره برداری کنند ولی من چنین تصمیمی نداشتم.

باز هم می گویم، من آن عکس را نگرفته ام
من عکس را نگرفتم، ما که جایی می رویم صد تا دوربین پشت سر ماست، نمی دانم شاید آن ها گرفته اند. اگر غیر ورزشی برود و عکس بگیرد شاید مشکل داشته باشد ولی من ورزشی هستم و رفتم، اصلا در صفحه اینستاگرامم هم این تصویر منتشر نشده است.

پورحیدری چند بار به هیات ما آمده بود
می گویند این تصویر در کانال بنده منتشر شده و بعد از مدتی برداشته شده است اما باید بگویم نمی دانم، فکر نمی کنم این اتفاق رخ داده باشد. من خبر ندارم، شاید اشتباهی رخ داده ولی پورحیدری دوست ماست و چندباری به هیئت مان آمده، این وصله ها به من نمی چسبد. من هم بمیرم ورزشی ها می آیند زیر تابوتم را می گیرند، اگر غیرورزشی ها بیایند من هم ناراحت می شوم ولی ما که ورزشی هستیم و مشکلی وجود ندارد.

ممکن است شیطنت هایی صورت گرفته باشد
من هم اگر در بیمارستان باشم و سرطان گرفته و در حال مرگ باشم، علی پروین یا منصور برزگر بیایند بالای سر من، جای گلایه ای باقی نمی ماند چون ورزشی هستند ولی کاندید مجلس بیایند ممکن است شائبه به وجود بیایند ولی این تصویر را من در کانال اینستاگرامم منتشر نکردم و ممکن است شیطنت هایی رخ داده باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۰
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید
-
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۵
عجب دیوار حاشا بلنده
۰
۰
بن جانسون
-
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۵
لابد پرستار ها هم اونو گذاشتن توی اینستاگرام شما !!!!!
۰
۰
حسین
-
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۵
بابا خودش گذاشته
سه پونگ
-
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۵
هیچی نگی بهتره !
۰
۰
آبی دریا
-
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۵
نه خیر ... از این پورحیدری ها هیچ جا نداریم ... اون یه دونه بود ...
۰
۰
دهیاری
-
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۵
منطق عضو شورای شهرو نیگا ....
۰
۰
مرام
-
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
آقای محترم ... ! مثلاً یكی مثل تو قهرمان ملی ، دهها مدال جهانی و آسیایی و ... وقتی یك كار خطا می كنی و بعد از افتضاحی كه رخ می ده عذر بدتر از گناه می آری و مردم كه ولی نعمت امثال تو اند رو ... فرض می كنی ... چی میشه گفت ؟ اینو بدون كه تو جامعه ورزشی كشور نه تنها امثال مرحوم پورحیدری زیاد نیستند بلكه نایاب و انگشت شمارند و با الگوهای امروزی !! تا دهها سال بعد هم نخواهیم داشت !
۰
۰
علی
-
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
متاسفانه هر كی تو كشتی باشه سرش رو میندازه پایین میره شورای شهر برای مشهور شدن هم دست به هر كاری میزنه و اكثراً هم از قشر بی سواد جامعه هستند(سواد یعنی تربیت خانوادگی و فرهنگ نه مدرك)آقای جدیدی هم با تتلو و جنازه مرحوم پور حیدری عكس میندازه بعد میبینه گند زده میاد توجیه میكنه در صورتیكه كارش هیچ توجیهی نداره فكر كنم ترامپ هم گیر بیاره یه عكس باهاش میندازه مردم باید هوشیار باشند و این آدمها رو بشناسند و بیخود بهشون رای ندن.
۰
۰
مصطفی.ش
-
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۷
بس است دروغ...
۰
۰
هذیون
-
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۹
شما سعی كن چیز جدید دیگه ای نگی ...
۰
۰

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها