jamejamonline
استان ها فارس کد خبر: ۹۶۲۵۷۶ ۰۹ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۹:۲۵

رئیس پلیس آگاهی استان فارس خبر داد:

زن و شوهر کلاهبردار به آخر خط رسیدند

زن و شوهری که با جعل عنوان درپوشش یک شرکت، اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کردند، دستگیر شدند.

زن و شوهر کلاهبردار به آخر خط رسیدند

به گزارش جام جم آنلاین از شیراز، رئیس پلیس آگاهی استان فارس در جمع خبرنگاران گفت: یکی از شهروندان شیرازی با مراجعه به یکی از پلیس آگاهی استان مدعی می‌شود، چند ماه قبل، از طریق دریافت یک پیامک تبلیغاتی برای خرید خودرو به یک شرکت مراجعه می‌کند.

سرهنگ «سیروس حیدری» افزود: در آنجا به وی اعلام می شود طی مدت 5 روز پس از تنظیم قرارداد و پرداخت قسط اول بهای اتومبیل مورد تقاضا، خودرو به وی تحویل خواهد شد.

وی ادامه داد: این شهروند نیز 250 میلیون ریال نقد و 250 میلیون ریال دیگر نیز طی یک فقره چک به آن شرکت پرداخت می کند، به امید اینکه ظرف 5 روز اتومبیل درخواستی را تحویل بگیرد.

حیدری تصریح کرد: اما پس از دو ماه از تاریخ مقرر، خبری از اتومبیل نمی شود و مسئولان آن شرکت به وی مکررا وعده های امروز و فردا می دهد تا اینکه متوجه می شود محل شرکت و نام آن تغییر یافته است.

وی گفت: موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و در تحقیقات انجام شده مشخص شد، شرکت مذکور در استان دیگری به ثبت رسیده و اجازه فعالیت در استان های دیگر را ندارد و فردی با همسرش با اسامی جعلی و مستعار، با تاسیس شرکت های بدون مجوز اقدام به کلاهبرداری از مردم می کنند.

حیدری افزود: با هماهنگی مقام قضائی هر دو نفر متهم دستگیر، سوابق کیفری آنها بررسی و مشخص شد این مرد قبلا نیز سابقه جعل و کلاهبرداری در استان تهران را داشته است.

سرهنگ حیدری خاطرنشان کرد: علاوه بر کلاهبرداری فوق، دو فقره کلاهبرداری دیگر از این زن و شوهر کشف شده است که با توجه به اینکه احتمال کلاهبرداری این دو نفر در دیگر در استان ها نیز وجود دارد، تحقیقات پلیس از آنها ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: