jamejamonline
خراسان رضوی کد خبر: ۹۶۰۶۲۰   ۰۴ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۵:۴۸

صحنه های کودک آزاری پسر بچه مشهدی امروز توسط پدر و نامادری اش بازسازی شد.

قتل پسربچه پس از کودک آزاری های نامادری و پدر

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، هفتم مهر امسال زن جوانی پسر بچه 6 ساله ای را برای درمان به بیمارستان رضویه مشهد منتقل و ادعا کرد در گلوی فرزندش غذا گیر کرده است. ساعتی بعد پسر 6 ساله به نام طاها به علت شدت جراحات جانش را از دست داد. پزشک بیمارستان علت مرگ او را خونریزی مغزی تشخیص و با توجه به وجود آثار کبودی روی بدن طاها موضوع به قاضی جنایی مشهد اعلام شد.

در ادامه تحقیقات از پدر طاها آغاز شد که او ابتدا اعلام کرد پسرش را وقتی پیش مرد رمالی برده است، سرش با چارچوب در برخورد کرده و جان باخته است. با توجه به تناقض گویی های مرد جوان او بازداشت و تحقیقات از همسر 21 ساله او به نام مهناز آغاز شد.

زن جوان در بازجویی ها مدعی شد 13 ماه قبل پس از طلاق از همسرم، به عقد پدر طاها درآمدم. او مرد خوبی بود و سه ماه است که از او باردارم. چون طاها را دوست داشتم او که فرزند ازدواج اول همسرم بود پیش خود نگه داشتیم.

چند روز قبل طاها نتوانست چیزی بخورد که او را نزد مرد رمالی بردیم که هنگام بازگشت او سرش به چارچوب در خورده و به این حال درآمد، چون پول نداشتیم او را به بیمارستان نبردیم تا اینکه حالش وخیم شد.

در ادامه با بازداشت مرد جوان، نامادری طاها مهر سکوتش را شکست و در بازجویی ها گفت: چندی قبل متوجه شدم طاها می خواهد روی صورت کودک 3 ماهه ام چنگ بکشد. عصبانی شده و از آن زمان به بعد او را کتک می زدم. در این مدت او هر کار بدی می کرد به خاطر اینکه فکر می کردم با دستور مادرش در حال اذیت من است، او را کتک می زدم.

روز حادثه او بار دیگر اذیت کرد. دستان او را گرفتم که یکباره او برای فرار از دستم به سمت بالا پرید و سرش به طاقچه خانه خورد. در این مدت او را در خانه نگه داشتیم تا اینکه حالش بد شد و مجبور شدیم به بیمارستان منتقلش کنیم.

در ادامه پدر طاها با قبول اتهام کودک آزاری و قتل فرزندش گفت: اگرچه من و نامادری طاها او را شکنجه می کردیم اما من مرتکب قتل شده ام و همسرم نقشی در این جنایت نداشته است.

پس از اعترافات هر دو نفر، آنها بازداشت و صبح امروز صحنه های کودک آزاری را بازسازی کردند. همچنین پدر طاها صحنه اذیت و آزار منجر به مرگ پسرش را در حضور سید جواد حسینی بازپرس جنایی مشهد صحنه های کودک آزاری او را بازسازی کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسین
-
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
خدا لعنتش كنه. تف بر این دنیا
۰
۰
سعید
-
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
مشهد مشهد همش مشهد،چه خبره مشهد!
۰
۰
ایرانی
-
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
به تو هم میگن پدر . آدم تا مفهوم پدر شدن رو نفهمیده نباید به فكر بچه دار شدن باشه . بیچاره طاها چه زجری رو تحمل كرده
۰
۰
علی رضا
-
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
الله اكبر
لا اله الا الله
لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
۰
۰
م.س
-
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
پدر آشغال .برای اینكه پدر برای قتل فرزند حتما بخشیده میشه .این جریان رو به گردن میگیره كه آزاد بشه و به زندگی كثیفش با اون زن حیوان ادامه بده.انشاالله بچه این نامادری ظالم عاقبت به خیر نشه و همیشه در عذاب باشه
۰
۰
زینب
-
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
خاك برسركثیفتون كنند به شماهم میشه گفت انسان ازحیوان هم حیوانترهستید خداانشاالله مرگتون بده بمیرید به حق امام حسین دردبی درمون بگیریدچه طوردلتون اومدبایك بچه بی دفاع این كارروبكنیدبمیریدبمیریدبمیرید
۰
۰
محمد.. شریف
-
۰۱:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۵
طفلك بی پناه ... البته نه اولیه و نه آخری .. بازهم شاهد این ندانم كاری ها خواهیم بود . متاسفانه.. ولی . جم جان اولش گفته سه ماهه بارداره در سكانس بعدی از بچه 3 ماهه ش حرف میزنه . ؟ شما فكر میكنی میشه .؟ آیا..؟ ب.. د..
۰
۰
مجید
-
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۵
چرا تف به دنیا . دنیا را ما خراب میكنیم تف به این جور پدر و مادر ها هیچ حیوانی حاضر نیست بجه اش ازار ببینه اینها از حیوان هم كثیف ترند
۰
۰
نمناك
-
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۵
تف به اون ذات حروم تون بی شرفها
۰
۰
بهمن
-
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۵
الهی واگذارتون به خدا ای خدااااااا واقعا ناراحت شدم .
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۵
زن زن زن زن هر كاری ازش بر میاد حتی پدر رو مثل دیو خون اشام كنه
۰
۰
modila3090@yahoo.com
-
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۰
تا كی شاهد كودك آزاری باید باشیم تأسف آوره
وقتی زن و مردی مشكل روحی دارن نباید اجازه بچه دار شدن بهشون بدن حتما پزشك اول شرایط روحی زن و شوهرو بررسی كنه بعد اجازه بارداری بدن تا هر بی سرو پایی بچه دار نشن كه آخرش بشه این
۰
۰