jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۹۶۰۱۰۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۶:۰۱

مجموعه مستند شوک با عنوان "رویا های ناتمام" ، فردا سه شنبه4 آبان ماه ،از ساعت 22:30 روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

کالبد شکافی شرکت های هرمی در "شوک"

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه سه سیما، این مجموعه مستند با موضوع شرکت های هرمی ، ترفندهای جدید شرکت های هرمی را مورد بررسی و کالبد شکافی قرار میدهد .

این مستند روایتگر شرکت های هرمی است که به بهانه اشتغال جوانان در شرکت های معروف ، آنان را تحت آموزش های عجیب و غریب حرفه ای و روانشناسانه قرار می دهند، روی نقطه ضعف آنها که پولدار شدن است کار می کنند و برای آنها رویاهای دست نیافتنی می سازند .

مستند شوک با عنوان رویاهای ناتمام در 2 قسمت تهیه شده است که قسمت اول آن ، 16 شهریور ماه از شبکه سه سیما پخش شد .

سری جدید این مستند نیز به موضوعاتی چون تخریب منابع طبیعی و زمین خواری ، الکل و فضای مجازی اختصاص دارد که مراحل پایانی تولید را سپری می کنند .

"شوک" کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی فرشاد شکیبی است که به بررسی معضلات اجتماعی با نگاهی آسیب شناسانه می پردازد.این برنامه سه شنبه ها بعد از اخبار شبانگاهی از شبکه سه سیما پخش می شود.

کارگردانی این برنامه را مهدی معنوی برعهده دارد و سعید قربانیان وحمید قربانیان به عنوان تصویربردار و صدابردار با این برنامه همکاری دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر