عاملان جنایت در قاسم‌آباد مشهد که به دنبال رابطه شیطانی، مرتکب قتل شده بودند، صحنه جنایت را بازسازی کردند.
کد خبر: ۹۵۸۰۹۱
بازسازی صحنه جنایت شیطانی +عکس

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده از دهم مهر امسال و به دنبال قتل مرد 33 ساله‌ای در محل قاسم‌آباد مشهد آغاز شد. در جریان تحقیقات مشخص شد، این مرد با ضربه چاقو به قتل رسیده و قاتل در محل جنایت دستگیر شده است.

متهم به قتل در جریان بازجویی‌ها گفت: از یک سال قبل با همسر مقتول ارتباط پنهانی دارم و در این مدت سه بار برای دیدن او از تهران به مشهد آمدم. او از چند روز قبل سیمکارتش را عوض کرد و مدام از بدرفتاری شوهرش می‌گفت و مدعی بود که شوهرش او را در اختیار مردان غریبه قرار می‌دهد. من برای این‌که او را از این وضعیت نجات دهم، به مشهد آمده و شوهرش را کشتم.

با این اعترافات، زن جوان دستگیر شد که با قبول اتهام ارتباط با مرد میانسال گفت: من رابطه‌ام را با قاتل قطع کردم و مرد نقاشی که متوجه ارتباط ما شده بود، به جای من به مرد میانسال پیام می‌داد. در ادامه مرد نقاش دستگیر شد و گفت: با معرفی خودم به جای زن جوان از مرد میانسال پول می‌گرفتم و نمی‌دانستم سرانجام آن قتل می‌شود.

روز دوشنبه متهمان به محل جنایت منتقل شده و در حضور قاضی سیدجواد حسینی به تشریح جنایت پرداختند.

در جریان بازسازی صحنه قتل، متهم به قتل و همسر مقتول به ارتباط پنهانی اعتراف کردند. در ادامه مرد میانسال صحنه قتل را تشریح کرد.

پس از بازسازی صحنه جنایت، قاضی جنایی مشهد مرد میانسال را به اتهام قتل عمدی بازداشت کرد.

همسر مقتول هم به اتهام معاونت در قتل بازداشت شد. برای مرد نقاش هم به اتهام کلاهبرداری قرار وثیقه صادر شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۸
یك خبر نگار
-
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
۰
۰
سلام
به نظر من اون مردی كه جای زنه به مرد میانسال پیامك میزده هم همدست در ارتكاب قتل.
-
-
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
۰
۰
در خبر فوق صحبتی از معاونت در قتل زن نیامده پس چرا به اتهام معاونت در قتل قصاص شده؟!
نقاش هم نقاشای قدیم
-
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
۰
۰
از بین چهار نفر ، تنها كسی كه بیگناه بود كشته شد !!!
نرم افزار موبایل
-
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
۰
۰
مقصر اصلی اون زن هستش كه با اینكه شوهر داشت با مرد غریبه رابطه برقرار كرد و باعث شروع ماجرایی شد كه باعث مرگ شوهر بیگناهش شد.........
mamasi
-
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
۰
۰
اون نقاشه كی بود و از كجا فهمید ارتباط اونارو؟ ضمنا اون مرد میانسال دیگه كیه كه پول میداد به نقاش؟؟؟ اصلا متوجه نشدم
شیوای بلخی
-
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
۰
۰
سند اصلی كه بیانگر این است كه ....
Ali
-
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
۰
۰
انسانها حق دارند اشتباه كنند، ولی این نكته را باید یاد بگیرند كه حق ندارید با ان اشتباه سبب سلب حق كسی دیگر (در هر زمینه) شوند و همچنین باید بپذیرند كه در پی خطایی كه مرتكب میشوند كه موجب سلب حق كسی می شود مجازاتی را به جان خریده اند.
در حكایت فوق الذكر تصور بنده ( نه قضاوت؛ چون نه من و نه هیچ كس دیگر حق قضاوت را نداریم مگر به حكم وظیفه مانند قضات) سهم مقتول ٠٪‏ ؛ سهم قاتل ١٠٪‏ كه میشود قصاص، سهم خانم مقتول ٠٪‏ زیرا ایشان مرتكب خطایی شده اند و قبل از پیشامد اتفاقی ناگوار از كرده خود پشیمان شده و الزاما گناه كرده یا نا كرده ایشان فقط در محضر خداوند قابل جزا میباشد، و اما در اخر جناب نقاش، سهم ایشان ٩٠٪‏ است، زیرا طبق خبر بالا و خبری كه چند روز پیش از این قضیه توسط جام جم نشر شد حاوی این مطلب بود كه ایشان قصد كسب مال از راهی بود كه هیچگونه دخلی به ایشان نداشت ، یعنی اگر ایشان حرص مال دنیا را نمی داشت و از كنار شنیده هایش عبور میكرد شاهد چنین اتفاقی نبودیم، و به نظر من مجازات ایشان سنگین تَر از قصاص كه همانا زندان نامحدود است میباشد، كه تا اخر عمر هر روز و شب فكر كند كه چرا ...، كشتن ایشان بزرگترین لطف قانون است.
یونس
-
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
۰
۰
باسلام. بازهم یك جنایت دیگر در شهر مقدس مشهد لطفا مسولان و كارشناسان ریشه یابی كنند كه این امار جنایت و انواع مزاحمتها برای نوامیس ان هم در شهری كه مشهد امام رضاست چه ریشه هایی دارد ادم از تعجب شاخ درمیاره اینهمه مسلمون از جاهای دور میان مشهد كه از امام رضا تمسك بجویند و دلشون پاك بشه اونوقت بعضی ادمهای نامسلمون در همسایگی امام رضا چه پرده دریها میكنن لااقل از امام رضا خجالت بكشن جای شیخ كافی خدابیامرز خالی از دنیا رفت و ندید این بی دینی هارو
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها