jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۵۱۶۷۲   ۱۱ مهر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

6 هفته از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس گذشته و منچسترسیتی در صدر جدول رده بندی این رقابت‌ها قرار دارد.

در این بین نشریه دیلی میل در گزارش آماری به بررسی دروازه‌بان‌های بیست تیم لیگ برتری پرداخته است که در آن تیبو کورتوا، دروزاه‌بان بلژیکی چلسی با هشت سیو و 9 گل خورده، ضعیف‌ترین دروازه‌‌بان لیگ برتر تا این جای فصل بوده است. البته خیلی از گل‌های خورده این دروازه‌بان به خاطر اشتباهات فاحشی بوده که در هفته‌های اخیر از مدافعان چلسی سر زده است. او تنها دروازه‌بان لیگ برتر است که میانگین سیوهایش کمتر از 50 درصد است. در صدر جدول این فهرست، کلودیو براوو، دروازه‌بان شیلیایی منچسترسیتی و هوگو لوریس، دروازه‌بان فرانسوی تاتنهام قرار دارند. هر چند براوو سه بازی برای سیتی انجام داده، اما با هفت سیو و دو گل خورده همراه لوریس در صدر بهترین دروازه‌بان‌ها قرار گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر