jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۴۹۵۳۸   ۰۵ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۱:۳۷

نشریه تایم در گزارش جدید توضیح داد افراد سرشناس صبح خود را چگونه آغاز می‌کنند.

افراد سرشناس  روز خود را چگونه آغاز می‌کنند؟

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از فارس، رفتن به باشگاه ورزشی، خواندن روزنامه، نوشیدن یک فنجان قهوه یا ... از جمله کارهایی است که افراد پس از بیدار شدن از خواب انجام می‌دهند. ولی نشریه تایم در یک گزارش جالب توضیح داده است که افراد بزرگ و سرشناس پس از بیدار شدن سراغ چه کاری می‌روند.

اگر افراد از ابتدای صبح روز خوبی را آغاز کنند، کارایی و عملکرد بهتری در آن روز دارند و این مسئله همان اصلی است که افراد بزرگ و سرشناس سعی می‌کنند. انجام دهند. در این گزارش دقیقا گفته شده است که برخی از این افراد پس از بیدار شدن سراغ چه کارهایی می‌روند.

«باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا: او که قدرتمندترین فرد جهان محسوب می‌شود، هر روز ساعت 6:45 از خواب بیدار می‌شود و سپس به باشگاه ورزشی می‌رود. او تاکید زیادی بر خوردن صبحانه کامل دارد

«دیوید کامرون» نخست‌وزیر اسبق بریتانیا: او عادت دارد هر روز ساعت 6:00 از خواب بیدار شود و راس ساعت 8:00 در محل کار خود حضور یابد. کامرون پیش از آنکه با اعضای خانواده خود صبحانه را میل کند، تمایل زیادی به تماشای تلویزیون دارد.

«وینستون چرچیل» نخست‌وزیر اسبق بریتانیا: چرچیل از سرشناس‌ترین سیاستمداران جهان محسوب می‌شود، ولی او هرگز فرد سحرخیزی نبوده است. او عادت داشت ساعت 7:30 از خواب بیدار شود و در بیشتر مواقع گفته می‌شد حتی تا ساعت 11:00 از تخت‌خواب بیرون نمی‌آمد. او در این سه ساعت و نیم صبحانه می‌خورد و روزنامه می‌خواند

«هوارد شولتز» مدیرعامل شرکت استارباکس: او هر روز راس ساعت 4:30 از خواب بیدار می‌شود و پیاده‌روی می‌کند و معمولا در ساعت 5:45 به خانه بازمی‌گردد. شولتز علاقه زیادی دارد که صبح خود را با نوشیدن یک فنجان قهوه آغاز کند

«استیو جابز» مدیرعامل اسبق اپل: او عادت داشت پس از بیدار شدن مقابل آیینه برود و از خود بپرسد: «اگر امروز آخرین روز زندگی من باشد، آیا از آنچه که امروز انجام می‌دهم خوشحال خواهم شد؟». البته می‌گویند پاسخ جابز به این سوال معمولا منفی بوده است

«بیل گیتس» بنیانگذار و مدیرعامل اسبق مایکروسافت: او که یکی از ثروتمندترین مردان جهان محسوب می‌شود، در هر صبح یک ساعت را به دویدن روی تردمیل و انجام نرمش‌های مناسب قلبی اختصاص می‌دهد و به صورت همزمان تصاویر ویدیویی آموزشی می‌بیند. او بر سلامت بدن خود تاکید زیادی دارد.

«مارک زاکربرگ» بنیانگذار و مدیرعامل فیسبوک: این جوان 32 ساله معمولا زیاد نمی‌خوابد و کمتر پیش آمده است که او در طول شبانه‌روز بیشتر از 6 ساعت به خواب برود. زاکربرگ هر روز ساعت 6:00 از خواب بیدار می‌شود و از همان ابتدا به صورت ویدیویی با مدیران فیسبوک گفت‌وگو می‌کند.

«جِف بیزاس» مدیرعامل آمازون: او عادت ندارد برای بیدار شدن از خواب ساعت زنگدار تنظیم کند و معمولا به موقع می‌خوابد. صبحانه سالم و مفصل از جمله مواردی است که بیزاس در ابتدای صبح تاکید فراوان روی آن دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر