jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۴۲۹۲۸   ۱۸ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از آماده شدن پرونده 120 اثر تاریخی در کشور برای ثبت موقت در فهرست جهانی خبر داد و گفت: اکنون 21 اثر تاریخی در ایران در فهرست آثار جهانی به ثبت رسیده است.

به گزارش ایرنا، محمدحسین طالبیان روز گذشته و در مراسم آغاز به کار کارگاه آموزشی بین‌المللی مدیریت گردشگری پایدار در محوطه‌های میراث جهانی ایران افزود: ایران کشور میراث فرهنگی و صاحب تمدن جهانی است و هدف ما هم تقویت و ارتقای این جایگاه از طریق شناسایی و ثبت آثار تاریخی در فهرست آثار ملی و جهانی است.

وی همچنین بر ایجاد زنجیره گردشگری از معبد آناهیتا در کنگاور تا طاق بستان به عنوان یکی از برنامه‌های ارزشمند میراث فرهنگی کشور یاد کرد و گفت: باتوجه به این که ایجاد کریدور جاده ابریشم را نیز پیگیری می‌کنیم و کرمانشاه هم در مسیر این جاده است، برنامه‌های خوبی برای حوزه گردشگری استان کرمانشاه تدارک دیده‌ایم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر