jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۳۹۹۴۴   ۱۱ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مهاجم رئال‌مادرید می‌گوید در این تابستان و پیش از بازگشتش به جمع کهکشانی‌ها سیلی از پیشنهاد داشته است.

باشگاه رئال‌مادرید پس از دو فصل حضور موفق آلوارو موراتا در یوونتوس، این بازیکن را با استفاده از بند فسخ قرارداد 30 میلیون یورویی که در قرارداد این مهاجم اسپانیایی به هنگام فروش به بانوی پیر گنجانده بود، به سانتیاگوبرنابئو برگرداند. شایعاتی منتشر شده بود که باشگاه رئال‌مادرید، قصد دارد موراتا را با کمک بند فسخ قراردادش به‌خدمت بگیرد و این مهاجم 23 ساله را در ازای رقم بیشتری به چلسی واگذار کند؛ اما در نهایت رئالی‌ها او را حفظ کردند تا مشخص شود این شایعات بی‌اساس بوده‌اند. موراتا در گفت‌وگو با روزنامه اسپانیایی مارکا گفت: در جریان مسابقات یورو 2016 شرایط سختی داشتم و روزانه پنج یا شش تماس از نقاط مختلف جهان داشتم. با این حال به اندازه‌ای حرفه‌ای بودم که فقط روی بازی خودم تمرکز کنم و بخوبی از عهده کنترل شرایط برآمدم. تیم‌هایی همچون چلسی، منچستریونایتد، آرسنال و اتلتیکومادرید در این تابستان به‌دنبال جذب مهاجم تیم ملی اسپانیا بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر