سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از واژگونی بونکر حامل ۲۰ تن بتن بر روی پایانه تاکسیرانی در محدوده میدان نوبنیاد خبر داد.
کد خبر: ۹۳۹۳۲۰
بونکر روی پایانه تاکسیرانی نوبنیاد واژگون شد +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، سید جلال ملکی گفت: در ساعت ۲:۴۸ بامداد امروز حادثه واژگونی یک دستگاه بونکر به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به همراه جرثقیل و لودر به محل حادثه واقع در مسیر شمال به جنوب خیابان لنگری در محدوده میدان نوبنیاد اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل گفت: عوامل آتش نشانی پس از حضور در محل متوجه شدند که این بونکر با ۲۰ تن بار بتن و سیمان در حال حرکت در مسیر بوده که ناگهان راننده کنترل وسیله را از دست داده و کامیون واژگون شده و وارد پایانه تاکسیرانی شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه راننده داخل خودرو محبوس شده بود، اظهار کرد: شدت حادثه به حدی بود که تعدادی از ستون‌ها و سقف‌های پایانه تاکسیرانی تخریب شده بود که آتش نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص اقدام به برش کابین کامیون کرده و راننده ۴۰ ساله را در حالیکه دچار آسیب دیدگی شده بود، برای انتقال به مراکز درمانی به عوامل اورژانس تحویل دادند.

ملکی با بیان اینکه اقدامات آتش نشانان برای ایمن سازی محل و خارج کردن بونکر از پایانه تاکسیرانی تا حوالی ساعت ۱۰:۲۰ امروز ادامه داشت، گفت: در حال حاضر محل ایمن سازی شده و کامیون نیز از پایانه خارج شده است. در این حادثه مقدار کمی سیمان از مخزن بونکر به زمین ریخته بود که آتش‌نشانان اقدام به جمع‌آوری آن کردند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، علت این حادثه از سوی عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
آقای هالو
-
۱۲:۵۶ - ۰۹ شهريور ۱۳۹۵
۰
۰
این اجل معلق از كجا اومده؟؟؟
رضا
-
۱۴:۰۰ - ۰۹ شهريور ۱۳۹۵
۰
۰
خدارو شكر تلفات جانی نداشته

نیازمندی ها