jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۳۹۱۰۹ ۰۹ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

یک عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از پیگیری درگیری نماینده ارومیه با خبرنگار روزنامه ایران از سوی این هیات خبر داد.

محمدجواد جمالی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: اولین جلسه هیات نظارت بر رفتار نمایندگان بعد از تعطیلات مجلس و در مهر ماه برگزار می‌شود. در این جلسه مواردی که این هیات می‌تواند به آن ورود پیدا کند، مشخص می‌شود. وی توضیح داد: اگر نماینده‌ای رفتاری خلاف شئون نمایندگی در هر زمینه‌ای داشته باشد یا اظهارنظری در مسائل داخلی و خارجی برخلاف شئون نمایندگی انجام دهد، این هیات ورود می‌کند، همچنین اگر نماینده‌ای حق کسی را ضایع کرده یا ارتباطات ناسالم اقتصادی داشته یا ارتباطات ناسالمی با بیگانکان برقرار کرده باشد نیز طبیعتا هیات، بررسی‌های لازم را انجام خواهد داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر