jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۳۸۲۸۳   ۰۷ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۰:۵۴

مشعل پارالمپیک ۲۰۱۶ در مسیر رسیدن به ریودوژانیرو از پنج شهر برزیل عبور خواهد کرد.

پنج‌شنبه؛ آغاز برزیل‌گردی مشعل پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو

به گزارش جام جم آنلاین ، مشعل پارالمپیک 2016 سفر خود برای رسیدن به شهر ریودوژانیرو را از روز پنج‌شنبه هفته جاری آغاز خواهد کرد.

این مشعل که روز پنج‌شنبه گذشته در برازیلیا توسط «مشل تمر» رئیس جمهور موقت برزیل روشن شد، قرار است در مسیر رسیدن به ریو از شهرهای برازیلیا، بِلِم، جوین‌ویل، ناتال و سائوپائولو عبور کند.

در مراسم روشن شدن این مشعل علاوه بر میشل تمر، آندرو پارسونز رئیس کمیته المپیک برزیل، لئوناردو پیچیانی وزیر ورزش این کشور و کارلوس نوزمان رئیس کمیته برگزاری بازی‌های 2016 ریو حضور داشتند.

پارالمپیک 2016 ریو در روزهای 7 تا 18 سپتامبر (17 تا 28 شهریور) برگزار خواهد شد. کاروان کشورمان نیز با 111 ورزشکار در این بازی‌ها شرکت می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر