مادربزرگ ناتنی 42 سال راز زنده بودن نوه خود را در سینه پنهان کرده بود

دیدار دختر‌ گمشده با والدینش پس از 42 سال + عکس

سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به مفقودی کودک 2 ساله در جنگل فندقلو گفت: تیم های آنست و نجاتگران هلال احمر تلاش هفت ساعته را برای یافتن این کودک آغاز کرده و او را در ... یافتند.
کد خبر: ۹۳۷۹۰۴
جستجوی 7 ساعته برای یافتن کودک 2 ساله +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از رکنا، سید مصطفی مرتضوی گفت: ساعت 23:12 شب گذشته گزارش مفقود شدن کودک 2 ساله ای از عشایر «حاجی خواجه لو» در ارتفاعات مشرف بر روستای انداب قدیم در بالادست جنگل های فندقلو به امدادگران اعلام شد.

وی افزود: سپس دو تیم 3 و 4 نفره از شهرستان اهر و 2 نفر از نجاتگران شهرستان هریس عازم محل حادثه شدند.

سخنگوی سازمان امداد و نجات افزود: علیرغم تاریکی هوا، پس از گفتگو با اهالی و حاضرین در محل، عملیات جستجو راس ساعت 00:37 بامداد آغاز شد.

وی ادامه داد: تیم های اعزامی از اهر به همراه راهنمایان محلی به جستجو پرداختند.با توجه به کم سن و سال بودن کودک گم شده، تیم های مذکور به شعاع دو کیلومتر از محل را با دقت جستجو کردند.

به گفته مرتضوی، پس از جستجوی سه ساعته، تیم آنست تبریز همراه با 3 نفر از نجاتگران این شهر به جمع تیم های حاضر در منطقه پیوستند البته چهار نفر از نجاتگران شهرستان هریس نیز با اتومبیل شخصی خود را به ییلاق رساندند.

وی خاطر نشان کرد: تیم آنست تبریز همراه با سگ جستجو و تنی چند از نجاتگران حاضر در منطقه و یک نفر از نیروهای نیروی انتظامی، عملیات جستجو را در مرحله‌ای دیگر آغاز کردند.

سخنگوی سازمان امداد و نجات در مورد چگونگی یافتن این کودک گفت: گویا این کودک همراه بردار بزرگترش که چوپان بوده همراه گله می روند اما در میانه راه خسته شده و خواستار بازگشت می‌شود که برادر بزرگتر به او می گوید «خودت برگرد» و بدین گونه کودک در تاریکی شب گم می‌شود.

وی افزود: این کودک از ترس هجوم حیوانات وحشی به زیر تخته سنگی پناه برده بود که صبح با طلوع آفتاب امدادگران موفق به پیداکردن پناهگاه او شدند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
نرم افزار موبایل
-
۲۱:۳۹ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۵
۰
۰
عزیزم،چقدترسیده ،چطورخوابیده،بمیرم
ناشناس
-
۰۸:۰۳ - ۰۷ شهريور ۱۳۹۵
۰
۰
واقعا بچه های روستا با چه مشقتی بزرگ میشن...البته همین سختی ها هم آبدیدشون میكنه

نیازمندی ها