نوانما اخبار کد خبر: ۹۳۶۷۸۲   ۰۳ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۸:۲۳

غلامرضا صنعتگر خواننده موسیقی پاپ ایران قرار است شنبه 18 شهریور ماه در حضور تعدادی از شاعران و مدیران فرهنگی در تماشاخانه مهر از آلبوم تازه خود رونمایی کند.

عنوان معنی دار آلبوم خواننده درگیر سرطان

به گزارش جام جم آنلاین این آلبوم موسیقی که «هنوزم سرپام» نام دارد شامل 11 قطعه موسیقی با شعرهایی از مجید ذاکری، اهورا ایمان، مریم فتاحی و شبنم عراقی نژاد است که از بین این قطعات، 3 قطعه دارای موسیقی محلی است.
قطعه «میشه ضامنم بشی» معروف ترین قطعه اجرا شده رضا صنعتگر که بارها از رسانه‌های صدا و سیما پخش شده است نیز در این آلبوم وجود دارد و او قرار است این قطعه را به مناسبت میلاد امام رضا (ع) در سیزدهمین برنامه اتفاق ترانه به صورت زنده اجرا کند.
آهنگ‌سازی 8 قطعه از آلبوم «هنوزم سرپام» را رضا صنعتگر و باقی قطعات را سید محسن حسینی، محمد آرام‌باش و مرحوم ابراهیم منصفی انجام داده‌اند و همچنین بابک معافی، فرید یزدان‌فر، عمران طاهری و رضا صنعتگر تنظیم این کار را برعهده داشته اند. بهنام و بابک شهرکی، راشا تقی‌پور و احسان جوادی نیز میکس و مستر آلبوم «هنوزم سرپام» را انجام داده اند.
سیزدهمین محفل شعر و موسیقی «اتفاق ترانه» به همت مرکز موسیقی و مرکز محافل و جشنواره‌های حوزه هنری روز شنبه ششم شهریورماه ساعت 18 در تماشاخانه مهر حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به حافظ برگزار می‌شود. ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: