jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۳۵۳۱۲   ۳۱ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۹:۱۱

«دوستم قصد آزار منشی شرکت را داشت که با او درگیر شده و در دفاع از زن جوان مرتکب قتل شدم.» این ادعای جدید مردی است که در شرکتی در یافت‌ آباد مرتکب قتل دوست خود شده بود.

قتل در هواخواهی از منشی شرکت

به گزارش جام‌جم، در این پرونده اصغر متهم است 16 بهمن سال 93 دوست خود را در یک شرکت فروش و اجاره خودروهای سنگین در یافت‌آباد به قتل رسانده است. او پس از قتل با مراجعه به پلیس آگاهی، خود را تسلیم و در بازجویی‌ها انگیزه‌های متفاوتی را مطرح کرد.

او ابتدا گفت: من و مقتول در شرکت با هم کار می‌کردیم. روز حادثه دختر یکی از آشنایان را که مشکل مالی داشت، به عنوان منشی در شرکت استخدام کردم. وقتی صادق به شرکت آمد از من خواست خودروی «بی‌ام‌و» او را جابه‌جا کنم. وقتی از شرکت خارج شدم، صدای کمک‌خواهی منشی را شنیدم و دوباره به آنجا بازگشتم. صادق قصد آزار و اذیت او را داشت که مانع شدم. با هم درگیر شده و با چوب ضربه‌ای به سرش زدم. وقتی روی زمین افتاد، با چاقو شش ضربه به بدنش زدم. بعد از قتل جسد را به پاکدشت برده و داخل کانال آبی انداختم.

در ادامه از منشی شرکت تحقیق شد که او موضوع آزار و اذیت مقتول را رد کرد.

اصغر این بار گفت: از مقتول یک خودرو خریده بودم که اختلاف در این معامله باعث درگیری و قتل شد. پس از تکمیل تحقیقات، پرونده برای محاکمه به شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهم به قتل دیروز محاکمه شد.

در ابتدای این جلسه اولیای دم برای قاتل فرزندشان تقاضای قصاص کردند. در ادامه متهم در جایگاه قرار گرفت و ادعای جدیدی را مطرح کرد و گفت: روز حادثه مقتول به شرکت آمد و قصد داشت با منشی ارتباط داشته باشد. به او اعتراض کردم و گفتم این منشی از آشنایانم است. وقتی اصرار کرد، برای این که به دختر جوان حمله نکند، برای هواخواهی از منشی، با هم درگیر شدیم و او را با ضربه چوب و چاقو کشتم.

پس از دفاعیات متهم، قضات برای تصمیم‌گیری درباره او وارد شور شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر