اعضای خانواده لوچانو پاوراتی خواننده فقید ایتالیایی از دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خواستند از آثار این خواننده اپرا در گردهم آیی های انتخاباتی اش استفاده نکند.
کد خبر: ۹۲۷۰۲۴
اعتراض خانواده پاوراتی به دونالد ترامپ

به گزارش جام جم نوا به نقل از ایرنا اعتراض اعضای خانواد پاوراتی یکی از اعتراض ها، تهدیدهای حقوقی و درخواست های مودبانه هنرمندان به ترامپ برای استفاده نکردن از آثار آنان در تبلیغات انتخاباتی وی است.

مشاوران تبلیغاتی ترامپ در یکی از گردهم آیی های تبلیغاتی وی از آخرین قطعه در اپرای توران دخت به نام «نیسون دورما به معنای کسی نخوابد» استفاده کرده اند که یکی از آثار منحصر به فرد پاوراتی است و به این جمله پایان می یابد: من برنده می شوم.

پاواروتی (۱۹۳۵تا ۲۰۰۷)، از خواننده های تنور بسیار مشهور اپرا بود که جوایز زیادی از جمله جایزه گرمی و جایزه اسطوره گرمی را در دوران فعالیت خود کسب کرد.

اعضای خانواده پاوراتی یعنی همسر و سه دخترش در نامه ای خطاب به ترامپ نوشته اند: دریافتیم که آخرین قطعه از اپرای توران دخت به عنوان موسیقی پس زمینه در مبارزات انتخاباتی ترامپ استفاده شده است.

«به شما یادآوری می کنیم ارزش های برادری و همبستگی که لوچانو پاوراتی در سراسر زندگی هنری اش می شناخت و به آنها اهمیت می داد با دنیا و دیدگاه دونالد ترامپ هماهنگ نیستند».
غیر از اعضای خانواده پاوراتی هنرمندان و موسیقی دانان دیگری نیز خواستار توقف استفاده از آثارشان در مبارزات و گردهم آیی های انتخاباتی توسط اردوی ترامپ شده اند.

در همین حال بیش از 120 هنرپیشه، آهنگساز و کارگردان هالیوودی نیز هفته گذشته با انتشار نامه ای از مردم آمریکا خواستند با رای خود مانع از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شوند.

پنجاه و هشتمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 8 نوامبر سال جاری (18 آبان 95) برگزار می شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها