jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۲۵۵۷۱   ۰۴ مرداد ۱۳۹۵  |  ۲۳:۲۱

گروه تروریستی و تکفیری داعش که براساس شواهد آخرین دست و پاها را در اراضی اشغالی عراق می زند، دانشگاه حدباء شهر موصل را بطور کامل با خاک یکسان کرد.

داعش یک دانشگاه موصل را با خاک یکسان کرد

به گزارش جام جم آنلاین، غیاث سورچی مسئول بخش رسانه ای اتحادیه میهنی کردستان عراق در گفت وگو با ایرنا در اربیل اعلام کرد: صبح دوشنبه اعضای گروه تروریستی و تکفیری داعش در شهر موصل ساختمان دانشکده حقوق دانشگاه حدباء موصل را منفجر کردند.

این دانشگاه که از سوی داعش بطور کامل نابود شده است، یک دانشگاه خصوصی و در مرکز شهر موصل واقع است و پیش از این برخی دانشکده های این دانشگاه را منهدم کرده بود.

به گفته این مقام اتحادیه میهنی کردستان عراق گروه تروریستی و تکفیری داعش به این دلیل این دانشکده را منفجر کرده است که گویا قبل از این در آن دروس حقوقی غیر اسلامی تدریس می شد.

داعش که در آستانه شکست نهایی در عراق است، طی دو سال گذشته بسیاری از مظاهر تمدن از جمله آثار باستانی و نیز مزارات و اماکن مقدس مانند مقابر پیامبران و مساجد و معابد این شهر را با خاک یکسان کرده است .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر